Nowość

Samojezdna zamiatarka ssąca tks110-90, pakiet standard AD-165-001TS

W magazynie

Quick overview:
Właściwości:

- Szerokość robocza: 0,9 m,
- Pojemność zbiornika: 90 l,
- Powierzchnia filtra: 4 m2,
- Wydajność: 6600 m2/h,
- Ciężar: 331 kg,
- Czas pracy: 2,5 h,
- Czas ładowania: 8 h,
- Pojedynczy wałek zamiatający,
- Szczotka boczna (prawa),
- Normalne ogumienie.
Kod produktu:AD-165-001TS

Opis

Samojezdna zamiatarka ssąca tks110-90, pakiet standard AD-165-001TS

Nie zostawaj w tyle, korzystaj z dobrodziejstw XXI wieku. W naszej ofercie znajduje się zamiatarka samojezdna od niemieckiej firmy Tielbuerger. Powinni sięgnąć po nią wszyscy, którzy chcą zadbać o swoją posesję, ale cenią nade wszystko prywatny czas oraz siły. Zamiatarka pozwoli wyczyścić z kurzu i piachu parking, podjazd lub ścieżki. Zrobi to kilkukrotnie szybciej od tradycyjnych urządzeń. Kosztować nas to będzie również znacznie mniej energii.

Tielbuerger swoje akcesoria projektuje z myślą o wieloletnim użytkowaniu, ale nawet najbardziej wytrzymałe elementy w końcu będą potrzebowały wymiany. Szczególnie dotyczy to części zużywalnych. Warto wtedy sięgnąć po jeden z naszych najwyższej jakości akcesoriów. Klientom proponujemy m.in.: szczotki, akumulatory, ładowarki, walce zgarniające i sygnalizatory.

Maszyny ogrodnicze od Tielbuerger

Zamiatarka samojezdna to jedno z urządzeń niemieckiej firmy Tielbuerger, specjalizującej się w produkcji maszyn ogrodniczych. Najwyższej jakości akcesoria opuszczają fabryki przedsiębiorstwa już od kilkudziesięciu lat. W tym czasie jakość produktów zachodniego koncernu docenili klienci w wielu krajach.

Zamiatanie może być przyjemne

Maszyna godna prawdziwego bohatera, bo jak inaczej nazwać sprzęt, który w ciągu godziny sprząta nawet 6,6 tys. m2? To nie koniec możliwości zamiatarek samojezdnych. Istnieją modele o jeszcze większej, gdyż ponad dwukrotnie wyższej wydajności. Poszczególne wersje zamiatarek od Tielbuerger różnią się mocą, wyposażeniem oraz silnikami. Znaczenie dla użytkowników mają także wytrzymałość akumulatorów, pojemność filtra oraz szerokość robocza. Parametry te trzeba dobrać do swoich potrzeb. Najłatwiej kierować się oczywiście wielkością powierzchni do sprzątania.

Informacje dodatkowe

Producent Tielbürger
Rodzaj napędu / silnik Bateria 24 V, 1320 W, 4 x 6 V
Czas pracy 4,5 h
Przeniesienie siły elektryczne / bezpośrednio / łańcuch
Sposób zamiatania układ walców podwójnych
Silnikowy napęd walców zamiatających Tak
Wymiary w mm (dł. x wys. x szer.) 1450x900x1165/1300
Szerokość robocza 90 cm
Powierzchnia filtra 4 ㎡
Pojemność zbiornika 90 litrów
Wydajność 6600 m2/h

Mogą cię również zainteresować następujące produkty