Nowość

Samojezdna zamiatarka ssąca tks110-95, pakiet premium AD-166-002TS

W magazynie

Quick overview:
Właściwości:

- Szerokość robocza: 1,17 m,
- Pojemność zbiornika: 95 l,
- Powierzchnia filtra: 4 m2,
- Wydajność: 6600 m2/h,
- Ciężar: 339 kg,
- Czas pracy: 4,5 h,
- Czas ładowania: 8 h,
- Akumulator żelowy i ładowarka zewnętrzna,
- Szczotka boczna z poliamidu,
- 2 szczotki boczne (lewe),
- Piankowe opony pneumatyczne,
- Układ dwóch walców.
Kod produktu:AD-166-002TS

Opis

Samojezdna zamiatarka ssąca tks110-95, pakiet premium AD-166-002TS

Czyściej się już nie da. Sięgnij po sprzęt od Tielbuerger i na nowo poznaj znaczenie słowa skuteczność. Zamiatarka samojezdna niemieckiego producenta w mgnieniu oka rozprawia się z kurzem i piachem. Efektywnie, a zarazem efektownie pozywa się brudu z podjazdów, parkingów oraz ścieżek, Zrobi to także kilkukrotnie szybciej niż tradycyjne urządzenia, a jak wiadomo, czas to pieniądz, szczególnie gdy zamiatarka samojezdna to akcesorium wykorzystywane w firmie. Produkt można stosować bez obaw o zdrowie, bo został wyposażony w niezbędny filtr.

Bazowa oferta nie wystarcza lub też po prostu doceniasz zalety urządzenia i chcesz z niego korzystać jeszcze więcej? Nie ma problemu. Oferujemy dodatkowe części, które zwiększą efektywności pracy. Klienci mogą doposażyć się w: szczotki boczne, zestawy akumulatorów, ładowarki zewnętrznie oraz pokładowe, koła gumowe lub ogumienie pneumatyczne piankowe, sygnalizatory, lampy i wiele więcej, ciekawych akcesoriów.

Jakość, która zdobyła uznanie

Działając z pasją, można tworzyć niesamowite produkty. Koncern Tielbuerger tak właśnie pracuje, skupiając się na tworzeniu maszyn ogrodniczych. Niemiecka firm od dekad zachwyca swoimi urządzeniami klientów w wielu krajach. Użytkownicy doceniają solidność wykonania, zamkniętą w atrakcyjnym wyglądzie, a także korzystną cenę.

Zbadaj o swoje potrzeby

Zamiatarka samojezdna tks110-95 działa nieprzerwanie do 4,5 godzin. W tym czasie jest w stanie posprzątać kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych. To dużo w przypadku małej firmy, ale niewiele, gdy mamy do czynienia ze sporym przedsiębiorstwem produkcyjnym. Powodów do zmartwień jednak nie ma. W naszej ofercie znajdują się także modele o ponad dwukrotnie większej wydajności. Zaspokoją one potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Przy zakupie warto rozważyć również swoje zapotrzebowanie w zakresie powierzchni filtra i szerokości roboczej.

Informacje dodatkowe

Producent Tielbürger
Rodzaj napędu / silnik Bateria 24 V, 1320 W, 4 x 6 V
Czas pracy 4,5 h
Przeniesienie siły elektryczne / bezpośrednio / łańcuch
Sposób zamiatania układ walców podwójnych
Silnikowy napęd walców zamiatających Tak
Wymiary w mm (dł. x wys. x szer.) 1450x900x1300
Szerokość robocza 110 cm
Powierzchnia filtra 4 ㎡
Pojemność zbiornika 95 litrów
Wydajność 6600 m2/h