Nowość

Samojezdna zamiatarka ssąca tks110-95, pakiet standard AD-166-001TS

W magazynie

Quick overview:
Właściwości:

- Szerokość robocza: 1,02 m,
- Pojemność zbiornika: 95 l,
- Powierzchnia filtra: 4 m2,
- Wydajność: 6600 m2/h,
- Ciężar: 339 kg,
- Czas pracy: 4,5 h,
- Czas ładowania: 8 h,
- Szczotka boczna (prawa),
- Wytrzymałe ogumienie,
- Układ dwóch walców.
Kod produktu:AD-166-001TS

Opis

Samojezdna zamiatarka ssąca tks110-95, pakiet standard AD-166-001TS

Moc zamknięta w efektownym designie. Zadbaj o domową posesję lub reprezentacyjne dla firmy powierzchnie. Zrób wrażenie na znajomych i kontrahentach. Mówiąc krótko - sięgnij po zamiatarkę samojezdną. Efektywnie i szybko pozbywa się z podłoża brudu i kurzu, dając komfort działania w optymalnych warunkach. Sprawdzi się m.in. na chodniku, ścieżce, parkingu i podjeździe. Urządzenie dzięki specjalnym filtrom jest bezpieczne dla zdrowia. To szybka droga do zaoszczędzenia sporej ilości czasu i nieco pieniędzy w firmowym lub domowym budżecie.

W razie potrzeby, bez żadnego problemu można dokupić dodatkowe akcesoria do zamiatarki samojezdnej. Przydadzą się np. nowe, boczne szczotki, które sprawdzą się na specjalnych nawierzchniach. Ciekawe rozwiązanie stanowi również zdejmowany odkurzacz. Oczywiście w osobnej ofercie dostępne są części takie jak np.: akumulatory, ładowarki i sygnalizatory.

Solidny producent, wytrzymały sprzęt

Kiedy mamy zażyć lek, dokładnie czytamy ulotkę. Gdy kupujemy sprzęt, powinniśmy przyjrzeć się producentowi. Tielbuerger to uznana marka na rynku maszyn ogrodowych. Kilkadziesiąt lat doświadczenia i rzesza zadowolonych klientów w różnych krajach to gwarancja dobrego zakupu. Koncern produkuje akcesoria z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje wytrzymałość.

Parametry mają znaczenie

Prezentowana zamiatarka samojezdna pracuje z wydajnością ponad 6,5 tys. m2/h. Ma to znaczenie, korzystając z szerokości roboczej o zakresie 1,02 m. Wiemy jednak, że potrzeby klientów bywają naprawdę różne. Innych właściwości będzie przecież oczekiwał ktoś, kto kupuje sprzęt do domu, a inne osoba wyposażająca firmę. Z tego względu w naszej ofercie postawiliśmy na różnorodność. Posiadamy modele o rozmaitej mocy, wydajności i wyposażeniu. Wszystkie akcesoria łączy jednak gwarancja atrakcyjnej ceny, w ramach której otrzymamy najwyższej jakości urządzenie.

Informacje dodatkowe

Producent Tielbürger
Rodzaj napędu / silnik Bateria 24 V, 1320 W, 4 x 6 V
Czas pracy 4,5 h
Przeniesienie siły elektryczne / bezpośrednio / łańcuch
Sposób zamiatania układ walców podwójnych
Silnikowy napęd walców zamiatających Tak
Wymiary w mm (dł. x wys. x szer.) 1450x900x1300
Szerokość robocza 90 cm
Powierzchnia filtra 4 ㎡
Pojemność zbiornika 95 litrów
Wydajność 6600 m2/h

Mogą cię również zainteresować następujące produkty