Zamiatarka ssąca tks90-50 AD-162-001TS

W magazynie

Quick overview:
Właściwości:
- Napęd na baterię 12 V,
- układ dwóch walców,
- niewielkie wymiary,
- pojemność zbiornika: 50 l,
- szerokość robocza: 0,90 m
- 3150 m2 na godzinę,
- ciężar: 46 kg,
- czas pracy: 2h,
- czas ładowania: 8h.
Kod produktu:AD-162-001TS

Opis

Komfort zamiatania

Jeżeli szukasz sprzętu, który pomoże Ci zająć się zanieczyszczeniami na obszarze Twojej posesji, to dobrze trafiłeś. Zamiatarka ssąca tks90-50 to model, który sprawi, że zamiatanie stanie się niezwykle proste i przyjemne. Urządzenie wykonuje swoją pracę precyzyjnie - zawdzięcza to specjalnego układowi dwóch walców. Ponadto zaopatrzone jest w aż 50 l zbiornik, który wydłuża możliwość nieprzerwanego działania. Posiada akumulator 12 V, którego naładowanie umożliwia aż 2 godziny ciągłej pracy. Warto zauważyć, że podczas jednej godziny jest w stanie “zająć się” aż 3150 metrami kwadratowymi. Oznacza to, że ten model doskonale sprawdzi się w przypadku dużych posesji, których właścicielom zależy na utrzymaniu porządku.

Profesjonalny sprzęt

Za niezawodność sprzętu odpowiada niemiecki producent - Tielbuerger. Gigant na europejskim rynku produkuje profesjonalny sprzęt tej kategorii już od 60 lat i z roku na rok zyskuje przychylność kolejnych, zadowolonych klientów. Zaufaj profesjonalistom i postaw na specjalistyczny, precyzyjny i objęty wieloletnią gwarancją sprzęt. Postaw na Tielbuerger!

Co wyróżnia ten model?

Model zamiatarki ssącej tks90-50 wyróżnia na pewno specjalny akumulator napędzający urządzenie. Dzięki trwającym około 8 godzin ładowaniu zamiatarka jest w stanie pracować bez przerwy nawet do 2 godzin. Urządzenie posiada także Ah do napędzania szczotki i odsysania oraz specjalną ładowarkę. To wszystko sprawia, że korzystanie z tej maszyny należy do bardzo przyjemnych czynności, które nie wymagają od nas większego nakładu sił. 50 l zbiornik dodatkowo wydłuża możliwość ciągłego korzystania z urządzenia, który jest bardzo dobrym i efektywnym rozwiązaniem dla wszystkich posiadaczy większych posesji.

Informacje dodatkowe

Producent Tielbürger
Rodzaj napędu / silnik Bateria 12V
Sposób zamiatania układ walców podwójnych
Wymiary w mm (dł. x wys. x szer.) 1091x760x416
Szerokość robocza 90 cm
Pojemność zbiornika 50 litrów
Wydajność 3150 m2/h

Mogą cię również zainteresować następujące produkty