Kod produktu
AD-342-240TS

Zamiatarka tk20 Honda GCV160 AD-342-240TS

Właściwości:
  • Szerokość robocza 0,8 m,
  • wyposażona w silnik Honda GCV160,
  • 1-biegowa przekładnia olejowa,
  • ciężar: 59 kg,
  • prędkość pracy: 2,7 km/h.
W magazynie
Zapytanie ofertowe

Postaw na wygodę

Jeśli masz dość liści, które opadając z drzew, zalegają na Twoim podjeździe lub chodniku na tyle, że nie jesteś w stanie dostrzec kostki brukowej, przemyśl zakup tego urządzenia. Zamiatarka Tielbuerger tk20 oparta na silniku Hondy to rewelacyjny produkt spełniający w sam raz potrzeby prywatnego użytkownika, który chce zadbać o swój teren. Prosta w obsłudze, zwrotna maszyna w ekspresowym tempie poradzi sobie ze wszystkim, co zalega na podłożu, nieważne jak duży jest to teren i w jak wąskie przestrzenie trzeba będzie się dostać. Jest to urządzenie skonstruowane z myślą o Twojej wygodzie. Wydajny silnik, prosta obsługa i szybkie pozbywanie się liści. Tak wygląda korzystanie z modelu tk20.

Jakby tego było mało, jest on kompatybilny z wieloma akcesoriami dostępnymi w naszym sklepie. Są to: zbiornik z tworzywa sztucznego na zmiatane nieczystości AD-310-030TS, plandeka ochronna AY-030-001TS, reflektor akumulatorowy AD-350-159TS, szczotka boczna AD-090-128, uniwersalna szczotka z podwójnym włosiem 0,80 m AD-090-082, szczotka specjalna do śniegu 0,80 m AD-090-081, szczotka specjalna 0,80 m do mocno zabrudzonych powierzchni AD-090-087.

Profesjonalizm w każdym calu

Ten model, podobnie jak inne, dostępne w tej kategorii, to dzieło firmy Tielbuerger. Niemieccy specjaliści produkują najlepszy sprzęt tego typu już od ponad 60 lat i z roku na rok zyskują coraz większe grono zadowolonych klientów. Chcesz do nich dołączyć? Nic prostszego - teraz i Ty możesz cieszyć się profesjonalnym urządzeniem zamiatającym, w bardzo koszystnej cenie.

Najlepszy wybór

Kupując sprzęt z tej kategorii, zyskujesz produkt najwyższej jakości. Za jego niezawodność odpowiadają specjaliści, doskonale znający się na tym, co robią. Model tk20 to urządzenie skonstruowane z myślą o dbaniu o prywatne posesje i precyzyjnym zamiataniu nawet trudno dostępnych miejsc. Aby urządzenie miało odpowiednią moc i odporny na zniszczenia silnik, oferujemy wersję wyprodukowaną we współpracy z Hondą. Japońska precyzja i niemiecka solidność w jednym. Brzmi nieźle, prawda?

Rodzaj napędu / silnik: Honda GCV160
Szerokość robocza: 80 cm
Średnica szczotek: 0,30m
Nacisk szczotki: dynamiczny
Zamiatanie przy samej ścianie: Tak
Skrzynia biegów: 1 biegowa przekładnia olejowa
Ogumienie: o wymiarach 3.00-4, pneumatyczne o bieżniku drogowym z systemem easy use - automatycznego dopasowania docisku szczotki do podłoża
Predkość: 2,8 km/h
Regulacja kierownicy: 4 stopniowa
Wydajność: do 2200 m2/h