Koła

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Tam, gdzie zwykłe kółka do ciągników jednoosiowych nie dają rady, do akcji wkraczają koła do zadań specjalnych! I takie właśnie znajdziesz w naszej ofercie - dostępne w parach, w rozmiarach od 3.50-8 do 16x6.50-8. Teraz łatwo sprawdzisz, czy kółka pasują do Twojego ciągnika - podajemy ich rozmiary na stronie produktowej. Nadal nie wiesz, są odpowiednie? Skontaktuj się z nami - podpowiemy Ci!

Trudny teren przestaje być przeszkodą

Masz do ogarnięcia trudniejszy teren na swojej działce? Dzięki specjalnym kołom dedykowanym do ciągników jednoosiowych, nie musisz już o to się obawiać! Specjalny bieżnik pozwoli tym kółkom bez większego problemu radzić sobie nawet w grząskim terenie. Nie musisz już obawiać się o to, że Twój ciągnik nagle zapadnie się w grunt, uniemożliwiając Ci dalszą pracę.

Dobre koła kupisz w sklepie Polgard

Chcesz kupić koła do ciągników jednoosiowych w dobrych cenach? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Polgard to oficjalny, polski dystrybutor produktów niemieckiej marki Tielbürger. Ta marka od lat stanowi synonim wysokich standardów wykonania oraz niezawodności przez wiele lat eksploatacji. Wybierz Tielbürger i nie idź na kompromis pod względem jakości!