Zamiatarki

Przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną ofertę zamiatarek do chodników oraz kostki brukowej. Znajdziesz tutaj niezawodne modele:

  • spalinowe – przystosowane do pracy w ogrodzie, gospodarstwie, na chodnikach i podjazdach, skutecznie usuwają liście, gałęzie drzew, piasek, drobne kamienia, a nawet zalegający śnieg, umożliwiają bezpieczne i precyzyjne manewrowanie,
  • ssące - stworzone z myślą o kostce brukowej, zostały wyposażone w akumulator, ładowarkę zewnętrzną, walec zgarniający, szczotki boczne lub osobno zdejmowany odkurzacz,
  • gwarantują imponująca wydajność, solidną konstrukcję oraz niezawodną pracę,
  • ręczne - sprawdzą się zarówno na powierzchniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, wyróżniają się prostą i wygodną obsługą oraz cichą i precyzyjną pracą, wyposażone zostały w pojemny zbiornik oraz dużą szerokość roboczą,
  • samojezdne - dostępne są w wersji elektrycznej oraz spalinowej, szybko i skutecznie oczyszczają podłogi z kurzu, pyłu i innych zanieczyszczeń, przystosowane są do pracy na dużych powierzchniach przemysłowych lub magazynowych.

Jesteśmy cenionym wśród klientów, autoryzowanym dystrybutorem produktów niemieckiej firmy Tielbürger na Polskę. Dzięki temu znajdziesz tutaj wysokiej jakości zamiatarki do chodników i kostki brukowej w doskonałych cenach. W szerokiej ofercie naszego sklepu nie mogło również zabraknąć szczotek do zamiatarek. To praktyczne akcesorium, które zwiększa skuteczność oraz wydajność urządzenia. Już dziś zachęcamy do kontaktu i złożenia zamówienia.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 92

Ustaw kierunek malejący
Strona

Zamiatarki spalinowe i akumulatorowe

W asortymencie firmy Tielbürger znajdują się zamiatarki przemysłowe o różnych parametrach. Jednym z kryterium jest rodzaj zasilania. Warianty akumulatorowe będą świetnie sprawdzać się wewnątrz budynku, ze względu na brak emisji spalin. Natomiast wersje zamiatarek spalinowych są na szeroką skalę wykorzystywane w przestrzeniach otwartych.

Który wariant wybrać - ręczne czy samojezdne?

To, który wariant wybrać zależy od prywatnych preferencji oraz możliwości budżetowych. Ręczne zamiatarki będą wygodniejsze w małych pomieszczeniach. Samojezdna z kolei znakomicie poradzi sobie z dokładnym sprzątaniem dużych zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni przemysłowych. Usuwanie zanieczyszczeń zamiatarką samojezdną jest także o wiele szybsze i sprawniejsze.

Dodatkowy osprzęt do zamiatarek Tielbürger

Firma Tielbürger oferuje szeroki wybór osprzętu do zamiatarek. Dzięki dodatkowemu akcesorium ich praca będzie wydajniejsza. Ponadto opcjonalne narzędzia mogą też w znacznym stopniu podnieść jakość oraz komfort pracy operatora. Wśród asortymentu znajdują się m.in. szczotki boczne, walce zgarniające, odkurzacz czy zestaw akumulatorów.