Zamiatarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 82

Ustaw kierunek malejący
Strona

Przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną ofertę zamiatarek do kostki brukowej i chodników. Znajdziesz tutaj niezawodne modele:

  • spalinowe – przystosowane do pracy w ogrodzie, gospodarstwie, na chodnikach i podjazdach, skutecznie usuwają liście, gałęzie drzew, piasek, drobne kamienia, a nawet zalegający śnieg, umożliwiają bezpieczne i precyzyjne manewrowanie,
  • ssące - stworzone z myślą o kostce brukowej, zostały wyposażone w akumulator, ładowarkę zewnętrzną, walec zgarniający, szczotki boczne lub osobno zdejmowany odkurzacz,
  • gwarantują imponująca wydajność, solidną konstrukcję oraz niezawodną pracę,
  • ręczne - sprawdzą się zarówno na powierzchniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, wyróżniają się prostą i wygodną obsługą oraz cichą i precyzyjną pracą, wyposażone zostały w pojemny zbiornik oraz dużą szerokość roboczą,
  • samojezdne - dostępne są w wersji elektrycznej oraz spalinowej, szybko i skutecznie oczyszczają podłogi z kurzu, pyłu i innych zanieczyszczeń, przystosowane są do pracy na dużych powierzchniach przemysłowych lub magazynowych.

Jesteśmy cenionym wśród klientów, autoryzowanym dystrybutorem produktów niemieckiej firmy Tielbürger na Polskę. Dzięki temu znajdziesz tutaj wysokiej jakości zamiatarki do kostki brukowej i chodników w doskonałych cenach. W szerokiej ofercie naszego sklepu nie mogło również zabraknąć szczotek do zamiatarek. To praktyczne akcesorium, które zwiększa skuteczność oraz wydajność urządzenia. Już dziś zachęcamy do kontaktu i złożenia zamówienia.

Tego typu urządzenia powinny stanowić podstawowe wyposażenie w obiektach firmowych, takich jak przestrzenie biurowe, hale produkcyjne czy magazyny. Zamiatarki umożliwiają łatwe i szybkie sprzątanie nawet dużych powierzchni bez konieczności nadmiernego angażowania siły mięśni. To maszyny niezwykle trwałe oraz niezawodne, dzięki którym z łatwością można pozbyć się zalegającego kurzu czy piachu. Sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, gdzie mogą stanowić podstawowe narzędzie do utrzymania w czystości parkingów, chodników oraz garaży.

W naszej ofercie dostępne są zamiatarki renomowanego, niemieckiego producenta Tielbuerger, który na rodzimym rynku słynie z dostarczania urządzeń bezawaryjnych oraz bardzo intuicyjnych w obsłudze. Wierzymy, że czyste i uporządkowane przestrzenie w obiektach firmowych sprzyjają łatwiejszej organizacji oraz przyjemniejszej pracy. Znajdziesz u nas nie tylko bogaty wybór markowych maszyn, ale też wszelkie niezbędne akcesoria oraz osprzęt, który zwiększy ich funkcjonalność. 

Zamiatarka tk48professional Briggs & Stratton

Zamiatarki spalinowe

doskonale usuną zanieczyszczenia wewnątrz budynku oraz na otwartych przestrzeniach. Są niezawodne podczas prac porządkowych wszędzie tam, gdzie pożądane są dobre rezultaty w możliwie jak najkrótszym czasie. Cechuje je łatwość obsługi oraz gotowość do pracy w każdych warunkach. 

Zamiatarka ssąca tks90-60

Zamiatarki ssące

charakteryzują się wysoką wydajnością, solidną konstrukcją oraz niezawodnością. W naszej ofercie dostępne są zarówno modele samojezdne, jak i standardowe. To urządzenia niezawodne w przydomowych pracach na dużych posesjach, a także w przypadku obszarów, gdzie występują liście, gałęzie czy piasek. 

Zamiatarka ręczna tk10

Zamiatarki ręczne

pozwolą w szybki i skuteczny sposób pozbyć się różnego rodzaju brudu z powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Są to maszyny ergonomiczne, które z łatwością można przechowywać w przydomowym garażu bądź komórce. Doskonale sprawdzają się w przypadku mniejszych powierzchni do sprzątnięcia, przez co wybierane są zwłaszcza przez niewielkie firmy. 

Samojezdna zamiatarka ssąca tks100-70

Zamiatarki samojezdne

to solidne i trwałe maszyny, których celem jest usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń. Takie zamiatarki są niezawodne wszędzie tam, gdzie do uprzątnięcia dostępna jest bardzo duża przestrzeń. Ich bezkonkurencyjną wydajność determinuje długi czas pracy na jednym ładowaniu, który może osiągać nawet 6 godzin. 

Szczotka uniwersalna 0,70m do zamiatarki

Szczotki

firmy Tielbürger to niezbędne akcesorium do zamiatarek, dzięki któremu ich skuteczność oraz wydajność znacznie się poprawia. Z czasem, przy intensywnej eksploatacji urządzeń sprzątających Tielbuerger, mogą się one zużywać. W naszej ofercie znajdziesz szczotki zamienne do wszystkich modeli maszyn, które dostępne są w katalogu. 

Zamiatarki spalinowe i akumulatorowe

W asortymencie firmy Tielbürger znajdują się zamiatarki przemysłowe o różnych parametrach. Jednym z kryterium jest rodzaj zasilania. Warianty akumulatorowe będą świetnie sprawdzać się wewnątrz budynku, ze względu na brak emisji spalin. Natomiast wersje zamiatarek spalinowych są na szeroką skalę wykorzystywane w przestrzeniach otwartych.

Który wariant wybrać - ręczne czy samojezdne?

To, który wariant wybrać zależy od prywatnych preferencji oraz możliwości budżetowych. Ręczne zamiatarki będą wygodniejsze w małych pomieszczeniach. Samojezdna z kolei znakomicie poradzi sobie z dokładnym sprzątaniem dużych zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni przemysłowych. Usuwanie zanieczyszczeń zamiatarką samojezdną jest także o wiele szybsze i sprawniejsze.

Dodatkowy osprzęt do zamiatarek Tielbürger

Firma Tielbürger oferuje szeroki wybór osprzętu do zamiatarek. Dzięki dodatkowemu akcesorium ich praca będzie wydajniejsza. Ponadto opcjonalne narzędzia mogą też w znacznym stopniu podnieść jakość oraz komfort pracy operatora. Wśród asortymentu znajdują się m.in. szczotki boczne, walce zgarniające, odkurzacz czy zestaw akumulatorów.