Akcesoria do wertykulatorów

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący

Wały z bijakami, zapasowe wałki z nowymi nożami, ale także elementy aerujące czy kosze na resztki z wertykulacji. Oto szereg akcesoriów, które mogą przydać się każdemu posiadaczowi wertykulatora. Już teraz poznaj naszą ofertę oryginalnych akcesoriów Tielbürger. Sprawdź nasze ceny i przekonaj się, że perfekcyjny standard wykonania wcale nie musi oznaczać równie wysokich cen.

Rozszerz możliwości swojego wertykulatora

Osprzęt dodatkowy do wertykulatorów pozwoli Ci szybko i łatwo rozbudować swoje urządzenia. Wał aerujący nakłuje ziemię kolcami, dzięki czemu woda i powietrze znacznie szybciej dostaną się do trawnika. Z kolei wał z bijakami to idealne rozwiązanie na trudne i nierówne powierzchnie - twarda, gliniasta i kamienista ziemia nie stanwią dla niego żadnego wyzwania.

Akcesoria do wertykulatorów dostępne w sklepie Polgard

Zależy Ci na utrzymaniu porządku na swojej posesji? Chcesz zadbać o wygląd swojego trawnika podczas wiosny? Oprócz wałów aerujących proponujemy również akcesoria dla wertykulatorów w formie koszy na nieczystości. Ich duża pojemność oraz prosta instalacja pozwalają na szybkie i łatwe pozbycie się ściętej trawy, mchu czy chwastów.

Ponadto kosze są lekkie, więc z powodzeniem sprawdzą się w pracy nawet na większym terenie. Dzięki nim zrezygnować można z nieporęcznych narzędzi i ręcznego zbierania pozostałości roślin - to oszczędność czasu i doskonałe ułatwienie sobie pracy. Pragniemy wspomnieć, że rozbudowa będzie zależeć od Twojego urządzenia oraz rodzaju interesującej Cię części, jednak gwarantujemy, że bez problemu znajdziesz coś do modeli:

Dzięki akcesoriom do wertykulatorów trawnik odzyska swój dawny wygląd. Ponadto cały teren na działce czy mieście będzie bardziej odporny na choroby grzybowe czy szkodliwe działanie chwastów. Nie trzeba wcale wiele, aby osiągnąć wiele!

Już teraz sprawdź naszą ofertę akcesoriów do wertykulatorów. Zapewniamy szeroki wybór oryginalnego asortymentu niemieckiego producenta Tielbürger. Wszystkie dodatki do wertykulatorów zaprojektowane zostały z myślą o konkretnych modelach urządzeń. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy dany produkt będzie pasował do Twojego urządzenia, to sprawdź opis. Nadal nie masz pewności? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze akcesoriów do wertykulatora.