Akcesoria do wertykulatorów

Wały z bijakami, zapasowe wałki z nowymi nożami, ale także elementy aerujące czy kosze na resztki z wertykulacji. Oto szereg akcesoriów, które mogą przydać się każdemu posiadaczowi wertykulatora. Już teraz poznaj naszą ofertę oryginalnych akcesoriów Tielbürger. Sprawdź nasze ceny i przekonaj się, że perfekcyjny standard wykonania wcale nie musi oznaczać równie wysokich cen.

Rozszerz możliwości swojego wertykulatora

Osprzęt dodatkowy do wertykulatorów pozwoli Ci szybko i łatwo rozbudować swoje urządzenia. Wał aerujący nakłuje ziemię kolcami, dzięki czemu woda i powietrze znacznie szybciej dostaną się do trawnika. Z kolei wał z bijakami to idealne rozwiązanie na trudne i nierówne powierzchnie - twarda, gliniasta i kamienista ziemia nie stanwią dla niego żadnego wyzwania.

Akcesoria do wertykulatorów dostępne w sklepie Polgard

Już teraz sprawdź naszą ofertę akcesoriów do wertykulatorów. Zapewniamy szeroki wybór oryginalnego asortymentu niemieckiego producenta Tielbürger. Wszystkie dodatki do wertykulatorów zaprojektowane zostały z myślą o konkretnych modelach urządzeń. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy dany produkt będzie pasował do Twojego urządzenia, to sprawdź opis. Nadal nie masz pewności? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze akcesoriów do wertykulatora.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący