Kosiarki bijakowe

Oferujemy kosiarki bijakowe prosto od wiodącego niemieckiego producenta, firmy Tielbürger. To rodzinne przedsiębiorstwo od ponad 60 lat produkuje najwyższej jakości sprzęt ogrodniczy, który ceniony jest za swoją niezawodnośći doskonałą jakość wykonania. Marka Tielbürger to synonim urządzeń, na których rzeczywiście możesz polegać! A tylko w naszym sklepie znajdziesz kosiarki w wyjątkowo atrakcyjnych cenach - jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami marki na Polskę.

Czym jest kosiarka bijakowa?

Jak działa kosiarka bijakowa? Elementami tnącymi są tutaj bijaki, które szybko i sprawnie rozdrabniają koszone rośliny. To wysokoobrotowe kosiarki, które idealnie sprawdzą się przy usuwaniu zarośli z poboczy dróg, jak również mocno zaniedbanych nieużytków. Równie dobrze sprawdzają się przy utrzymaniu zieleni miejskiej czy nawet sadów owocowych.

Wybierz kosiarkę bijakową dla siebie w sklepie Polgard

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szeroką ofertę kosiarek w jednym miejscu. Ogromny wybór modeli o różnych parametrach pozwoli Ci szybko odnaleźć idealne rozwiązanie dla siebie. Jeżeli nie wiesz, jaka kosiarka bijakowa będzie dla Ciebie najlepsza, to koniecznie skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci w doborze idealnego urządzenia dla Twoich potrzeb.