Kosiarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący

Interesują Cię kosiarki spalinowe do wysokiej trawy? Zobacz ofertę naszego sklepu - mamy kosiarki listwowe oraz bijakowe w doskonałych cenach. Wiele modeli do wyboru. Wszystkie kosiarki to produkty znanej niemieckiej firmy Tielbürger - gwarancja doskonałej jakości wykonania i niezawodności przez wiele lat.

Postaw na sprawdzone rozwiązania i ciesz się bezawaryjną pracą przez wiele lat. Kosiarki spalinowe z silnikiem Hondy zapewnią Ci doskonałą wydajność - nawet do 3600 m/h (bijakowe) i 5000 m/h (listwowe). Oferujemy nie tylko dobre kosiarki spalinowe, ale również cały osprzęt do nich. Już teraz sprawdź naszą ofertę!

Jaką kosiarkę spalinową wybrać?

Kosiarki bijakowe to urządzenia o szerokim zastosowaniu. Sprawdzą się przy usuwaniu zakrzaczeń, jak również grubszych chwastów czy samosiejek drzew. Elementem koszącym jest tu bijak, który rozdrabnia koszone rośliny na kawałki. Z kolei urządzenia listwowe oparte są o wiele nożyków, poruszających się w poziomej listwie. Sprawdzą się jako kosiarki do wysokiej trawy.

Kosiarki z napędem jednoosiowym

W ofercie mamy kosiarki listwowe Tielbürger o szerokim wyborze parametrów. Kupisz u nas kompaktowe kosiarki z silnikiem Hondy, o szerokości roboczej od 71 do 117 centymetrów. Mamy kosiarki spalinowe jednobiegowe, jak i wielobiegowe (nawet 7 przełożeń do jazdy do przodu i 7 do tyłu). Oprócz tego, kupisz u nas oryginalne akcesoria do kosiarek listwowych.

Kosiarki listowe i bijakowe dostępne w sklepie Polgard

W naszym sklepie internetowym kupisz dobre kosiarki spalinowe oraz listwowe. Już teraz poznaj naszą ofertę oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny. Przekonaj się, że nie warto oszczędzać i wybierać pozornie tańszych propozycji od nieznanych producentów. Lepiej postawić na jakość spod znaku Tielbürger! To gwarancja niezawodności, nawet po wielu latach użytkowania.