Kosiarki

Interesują Cię kosiarki spalinowe do wysokiej trawy? Zobacz ofertę naszego sklepu - mamy kosiarki listwowe oraz bijakowe w doskonałych cenach. Wiele modeli do wyboru. Wszystkie kosiarki to produkty znanej niemieckiej firmy Tielbürger - gwarancja doskonałej jakości wykonania i niezawodności przez wiele lat.

Postaw na sprawdzone rozwiązania i ciesz się bezawaryjną pracą przez wiele lat. Kosiarki spalinowe z silnikiem Hondy zapewnią Ci doskonałą wydajność - nawet do 3600 m/h (bijakowe) i 5000 m/h (listwowe). Oferujemy nie tylko dobre kosiarki spalinowe, ale również cały osprzęt do nich. Już teraz sprawdź naszą ofertę!

Jaką kosiarkę spalinową wybrać?

Kosiarki bijakowe to urządzenia o szerokim zastosowaniu. Sprawdzą się przy usuwaniu zakrzaczeń, jak również grubszych chwastów czy samosiejek drzew. Elementem koszącym jest tu bijak, który rozdrabnia koszone rośliny na kawałki. Z kolei urządzenia listwowe oparte są o wiele nożyków, poruszających się w poziomej listwie. Sprawdzą się jako kosiarki do wysokiej trawy.

Kosiarki z napędem jednoosiowym

W ofercie mamy kosiarki listwowe Tielbürger o szerokim wyborze parametrów. Kupisz u nas kompaktowe kosiarki z silnikiem Hondy, o szerokości roboczej od 71 do 117 centymetrów. Mamy kosiarki spalinowe jednobiegowe, jak i wielobiegowe (nawet 7 przełożeń do jazdy do przodu i 7 do tyłu). Oprócz tego, kupisz u nas oryginalne akcesoria do kosiarek listwowych.

Kosiarki listowe i bijakowe dostępne w sklepie Polgard

W naszym sklepie internetowym kupisz dobre kosiarki spalinowe oraz listwowe. Już teraz poznaj naszą ofertę oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny. Przekonaj się, że nie warto oszczędzać i wybierać pozornie tańszych propozycji od nieznanych producentów. Lepiej postawić na jakość spod znaku Tielbürger! To gwarancja niezawodności, nawet po wielu latach użytkowania.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący