Kod produktu
AA-275-040TS

Kosiarka listwowa t70 Honda GX160 AA-275-040TS

Właściwości:
  • kosiarka listwowa t70,
  • razem z listwą tnącą uniwersalną SC – 1,17 m i regulowanymi płozami,
  • prędkość pracy: 2,2-4,3 km/h,
  • przekładnia Vario Power Shift,
  • 7 biegów do jazdy w przód, 7 biegów tylnych,
  • automatyczny postojowy hamulec bezpieczeństwa,
  • szerokie opony o wymiarach 16 x 6,5-8,
  • wyposażona w silnik: Honda GX160,
  • ciężar: 112 kg.
W magazynie
21 597,98 zł 17 559,33 zł
Zapytanie ofertowe

Kosiarka listwowa t70 Honda GX160 AA-275-040TS

Kosiarka listwowa do ciągnika t70 z silnikiem Hondy jest jednym z najpopularniejszych obecnie urządzeń ogrodniczych, za produkcję których odpowiada renomowana, niemiecka firma – Tielbuerger. Sprzęt ten znakomicie sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się szybkie i przede wszystkim skuteczne ścinanie trawy oraz innych roślin, nawet w szczególnie trudno dostępnych miejscach. Fakt ten powoduje, że na zakup oferowanej przez nas kosiarki decydują się wciąż kolejne osoby. Polecamy wszystkim dołączenie do nich również ze względu na przydatność tego typu urządzenia w czasie żniw.

Korzystając z naszej oferty klienci sklepu internetowego tielbuerger.pl stają przed szansą nabycia kosiarki listwowej do ciągnika t70, ale też poszczególnych akcesoriów, stworzonych z myślą o niej. Wśród nich znajdują się m.in. listwy tnące uniwersalne ESM-SC o różnej wielkości z regulowanymi płozami, a także podwójne ogumienie oraz koła bliźniacze.

Tielbuerger – producent wysokiej jakości wyrobów

Wyroby marki Tielbuerger są doskonale znane na całym świecie. Ich różnorodność oraz wysoka jakość wykonania wpływają na ciągły wzrost zainteresowania nimi również w Polsce, sprawiając tym samym, że sięgają po nie kolejni, profesjonalni ogrodnicy i nie tylko.

Kosiarki listwowe do ciągnika dostosowane do potrzeb klientów

W przygotowanej przez nas ofercie znajdują się różne modele kosiarki listwowej do ciągnika, niejednolite m.in. pod względem ciężaru, silnika w nich zamontowanego czy liczby akcesoriów, które można do nich dokupić. Różnorodność opisywanych w tym miejscu urządzeń sprawia, że każda osoba może nabyć model odpowiadający swoim potrzebom oraz możliwościom finansowym, dlatego zapraszamy wszystkich do poznania ich szczegółowej specyfiki, gwarantując, że każda kosiarka jest w stanie działać długo i wydajnie.

Rodzaj napędu / silnik: Briggs & Stratton Intek
Moc silnika: do 4,1 kW (5,5 KM)
Szerokość robocza: 117 cm
Wydajność: do 5.000 m2/h
Predkość: 2,2 - 4,3 km/h
Skrzynia biegów: przekładnia przełączalna Vario, 7 biegów do przodu i 7 biegów wstecz
Bezserwisowy napęd pasowy: Tak
Wał przekaźnika ruchu: Tak
Sprzęgło przeciwprzeciążeniowe: Tak
Automatyczny hamulec: Tak
Wyłącznik czuwakowy: Tak
Ogumienie: szerokie opony o wymiarach 16 x 6,5-8