Zamiatarki do traktorów ogrodowych

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący

Ręczne sprzątanie chodników i alejek to bardzo żmudna i obciążająca praca — zwłaszcza na dużych powierzchniach. W naszej ofercie znajdziesz prosty w obsłudze osprzęt do maszyn ogrodniczych, który pozwoli Ci znacznie szybciej zaprowadzić porządek na kostce brukowej. Zamiatarka do traktorka Tielbuerger skutecznie poradzi sobie z kurzem, odpadami i pozostałościami po koszeniu – gwarantujemy, że docenisz jego wszechstronność.

Zamiatarki Tielbürger - czym się charakteryzują?

Sprzęty dostępne w naszej ofercie przeznaczone są do traktorków ogrodowych. Dzięki szerokości roboczej wynoszącej 120 cm uprzątną większość chodników już za pierwszym przejazdem. Zamiatarki do kostki brukowej Tielbürger są wyposażone w uniwersalny system szybkiego mocowania, który jest kompatybilny z dużą częścią dostępnych na rynku traktorków. Ta innowacyjna technologia sprawia, że nie musisz myśleć o zmianie oprzyrządowania, gdy przesiadasz się na nowszy pojazd ogrodniczy!

Skuteczna zamiatarka, która nie potrzebuje powtórzeń

Technologie Tielbürger są projektowane w taki sposób, aby zapewnić Ci wygodę i oszczędność czasu – a zamiatarka do traktorków jest tego doskonałym przykładem. Dwurzędowa szczotka o mocnych włóknach dokładnie wymiecie kurz nawet spomiędzy szczelin między kostką brukową. Sprzęt posiada funkcję unoszenia równoległego, może być też sterowany z siedziska kierowcy – bez konieczności ciągłego zatrzymywania się na wypadek potrzeby regulacji. Napęd urządzenia uruchamia się automatycznie w momencie opuszczenia szczotki.

Zamiatarka do kostki brukowej Tielbuerger jest wyposażona także w obszerny pojemnik z tworzywa sztucznego, do którego zbierane są wszelkie nieczystości ze sprzątania. Innowacyjny kształt szczotki pozwala zebrać zarówno kurz i resztki trawy, jak i większe odpady i zanieczyszczenia z powierzchni. Doskonale się sprawdzi w sprzątaniu chodników, alejek w parkach i na terenach zielonych, a także jezdni. Wszechstronność zastosowania i solidna budowa sprawiają, że sprzęt docenią nawet profesjonaliści, którzy mają pod opieką ogromne tereny zielone.