Osprzęt montowany z tyłu

Zobacz naszą ofertę osprzętu do quadów. Mamy szeroki wybór oryginalnych akcesoriów do quadów produkcji niemieckiej firmy Tielbürger. Ta rodzinna marka od ponad 60 lat stanowi synonim perfekcyjnej jakości wykonania, a co za tym idzie, niezawodności przez wiele lat eksploatacji. Postaw na najwyższy standard Tielbürger i ciesz się bezproblemową pracą przez kolejne lata.

Jazda quadem - zabawa i korzyści

Quady to świetne pojazdy do zabawy, ale mogą również sprawdzić się w bardziej ambitnych zadaniach. Koszenie trawy quadem albo odśnieżanie? Nie ma problemu! Już teraz sprawdź nasz osprzęt do quada montowany z tyłu pojazdu i łatwo przerób swój ATV na wielofunkcyjny pojazd. To prostsze niż myślisz, a nie wymaga przy tym jakichś znacznych nakładów finansowych.

Sprzęt doczepiany do quada dostępny w Polgard

Nie musisz już iść na kompromis jakość-cena. Zapomnij o produktach wykonanych z kiepskiej jakości materiałów, których jedyną zaletą była cena. Teraz w naszym sklepie znajdziesz sprzęt doczepiany do quadów w zaskakująco niskich kwotach. Jako autoryzowany przedstawiciel niemieckiej firmy Tielbürger na Polskę, możemy Ci zaoferować tylny osprzęt do quadów w super niskich cenach. Sprawdź je już teraz i przekonaj się sam.