Akcesoria do kosiarek

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący

Chcesz kupić najwyższej jakości akcesoria do swojej kosiarki? Poznaj ofertę Polgard! Mamy szeroki wybór dodatków do kosiarek. Jakość zapewnia niemiecka marka Tielbürger - znana i doceniana w Europie, jako jeden z czołowych producentów sprzętu ogrodowego. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów Tielbürger na terenie Polski, co pozwala nam zachować doskonałe ceny. Sprawdź je już dziś i zapomnij o przepłacaniu!

Ulepsz swoją kosiarkę!

Odśnieżanie kosiarką? Teraz to możliwe! Mamy nie tylko lemiesze zgarniające, ale też łańcuchy na koła, dzięki którym znacznie łatwiej poruszać się będzie nawet w grząskim śniegu. To jeszcze nie wszystko - mamy również szeroki wybór listew tnących w różnych rozmiarach - uniwersalne (87-107 cm) oraz wahliwe (102 cm). Polecamy także kółka do kosiarek z bieżnikiem ułatwiającym pracę w grząskim terenie.

Akcesoria do kosiarek znajdziesz w sklepie Polgard

W sklepie internetowym Polgard na pewno znajdziesz akcesoria do swojej kosiarki. Na karcie każdego z produktów opisujemy, do jakich modeli maszyn pasują te dodatki. A nawet jeżeli nie widzisz niczego, co można byłoby zamontować w Twoim urządzeniu, to skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!