Akcesoria do kosiarek

Chcesz kupić najwyższej jakości akcesoria do swojej kosiarki? Poznaj ofertę Polgard! Mamy szeroki wybór dodatków do kosiarek. Jakość zapewnia niemiecka marka Tielbürger - znana i doceniana w Europie, jako jeden z czołowych producentów sprzętu ogrodowego. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów Tielbürger na terenie Polski, co pozwala nam zachować doskonałe ceny. Sprawdź je już dziś i zapomnij o przepłacaniu!

Ulepsz swoją kosiarkę!

Odśnieżanie kosiarką? Teraz to możliwe! Mamy nie tylko lemiesze zgarniające, ale też łańcuchy na koła, dzięki którym znacznie łatwiej poruszać się będzie nawet w grząskim śniegu. To jeszcze nie wszystko - mamy również szeroki wybór listew tnących w różnych rozmiarach - uniwersalne (87-107 cm) oraz wahliwe (102 cm). Polecamy także kółka do kosiarek z bieżnikiem ułatwiającym pracę w grząskim terenie.

Akcesoria do kosiarek znajdziesz w sklepie Polgard

W sklepie internetowym Polgard na pewno znajdziesz akcesoria do swojej kosiarki. Na karcie każdego z produktów opisujemy, do jakich modeli maszyn pasują te dodatki. A nawet jeżeli nie widzisz niczego, co można byłoby zamontować w Twoim urządzeniu, to skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 17

Ustaw kierunek malejący
Strona