Zamiatarki ręczne

W naszej ofercie znajdziesz uliczne zamiatarki ręczne wiodącego niemieckiego producenta, firmy Tielbürger. Ergonomicznie zaprojektowane, zapewnią komfort pracy przy zamiataniu różnych powierzchni zewnętrznych, takich jak ścieżki, chodniki czy podwórka. Ręczne zamiatarki sprawdzą się również przy czyszczeniu powierzchni w magazynach oraz innych wnętrzach.

Chcesz kupić sprzęt, który posłuży Ci przez lata? Nie szukaj zamiatarek w niskich cenach. Zamiast tego, postaw na sprawdzoną, niemiecką jakość. Produkty Tielbürger to pewność niezawodnej pracy przez wiele lat. Oparte o solidne komponenty, zapewnią niezawodną pracę zawsze, gdy tylko będziesz ich potrzebować. A gdy pojawi się potrzeba naprawy, to producent zapewnia części zamienne przez kolejne 20 lat!

Zamiatarki ręczne z odkurzaczem

Zamiatarki ręczne z odkurzaczem zapewnią Ci niebywały komfort pracy, nawet przy czyszczeniu sporych powierzchni. Wyposażone w system podwójnych walców, są w stanie oczyścić nawet do 3150 metrów kwadratowych w ciągu godziny. A duża szerokość robocza (w zależności od modelu 80 lub 90 cm) daje pewność, że wszystkie zabrudzenia zostaną skutecznie usunięte.

Zamiatarki do dywanów i chodników

Oferujemy zamiatarki ręczne wyposażone w napęd elektryczny (zasilanie: bateria 12V). To rozwiązanie w pełni przyjazne środowisku, bo nie emituje szkodliwych spalin. Ręczne zamiatarki z silnikiem elektrycznym to też lepszy komfort pracy - nie produkują tak wiele hałasu jak ich spalinowe odpowiedniki.

Wybierz najlepszą zamiatarkę ręczną dla Siebie

Sklep Polgard to zamiatarki ręczne w atrakcyjnej cenie. Już dziś wybierz zamiatarkę odpowiednią dla swoich potrzeb. Zapewniamy szeroki wybór modeli - zamiatarki uliczne i chodnikowe, dostępne w wersjach o różnych parametrach. A jeżeli nie wiesz, które urządzenie będzie dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z nami!