Wertykulatory z systemem wymiennych zespołów noży tnących

Czym są wertykulatory i dlaczego warto się nimi zainteresować? Są to urządzenia, które znacznie poprawią kondycję Twojego trawnika! Wertykulatory pozwalają na szybkie i sprawne oczyszczenie przydomowego ogrodu z resztek mchu i filcu czy też zalegającej, starej trawy. Dzięki takiemu zabiegowi, znacznie poprawia się dopływ powietrza oraz wody, więc sam trawnik jest znacznie lepiej odżywiony.

Co dają wymienne noże?

Czy warto kupić wertykulator z wymiennymi nożami? Tak, ponieważ pozwoli to na szybką i łatwą zmianę przeznaczenia urządzenia. Teraz wystarczy, że wymontujesz wałek i na jego miejsce zamontujesz drugi, z innymi nożami. Dzięki temu, Twój wertykulator łatwo zamieni się w aerator, zapewniając idealne nawodnienie przydomowemu trawnikowi. Przekonaj się samemu jakie to proste!

Wertykulatory dostępne w sklepie Polgard

W sklepie internetowym Polgard znajdziesz zarówno wertykulator wielkopowierzchniowy, jak również samojezdny oraz urządzenia z wymiennymi nożami. Wszystkie propozycje to produkty uznanej, niemieckiej firmy Tielbürger. Jeżeli jeszcze nie znasz tej marki to warto wiedzieć, że od ponad 60 lat nazwa Tielbürger stanowi synonim perfekcyjnej jakości wykonania oraz niezawodnego działania przez wiele sezonów. Poznaj naszą ofertę i już dziś przekonaj się, że jakość wcale nie musi dużo kosztować.