Kod produktu
AI-050-001TS

Wertykulator tv510 Briggs & Stratton Power Build 5,5 HP AI-050-001TS

Właściwości:
  • Professional Class Wertykulator tv510;
  • z wałem nożowym;
  • szerokość robocza: 0,45 m;
  • wydajność powierzchniowa do 1500 m2/h;
  • bezobsługowy napęd z paskiem klinowym;
  • bezstopniowa regulacja głębokości roboczej;
  • obręcze z blachy stalowej z łożyskami kulkowymi;
  • wyposażony w silnik: Briggs&Stratton 750 OHV;
  • ciężar: 53 kg.
W magazynie
Zapytanie ofertowe

Wertykulator tv510 Briggs&Stratton Power Build 5,5 HP AI-050-001TS

Wertykulator tv510 z silnikiem Briggs&Stratton to nowoczesne urządzenie wykorzystywane m.in. przez profesjonalnych ogrodników do powierzchownego lub dogłębnego oczyszczania darni z zimowych pozostałości w postaci martwych części roślin, mchów czy chwastów. Sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze i jednocześnie skuteczny w pełnieniu swojej funkcji, dlatego na dokonanie jego zakupu zdecydowały się dotąd miliony osób z całego świata, dążąc do przygotowania swoich trawników na nadejście wiosny w taki sposób, by wyglądały idealnie pod każdym względem.

Warto podkreślić, że na tielbuerger.pl można nabyć nie tylko sam wertykulator tv510, ale też szereg akcesoriów do niego. Wśród nich znajdują się m.in. wał nożowy z ostrzami AI-050-030TS, wał z bijakami AI-050-031TS czy wał aerujący AI-050-032TS, dzięki którym pozbywanie się martwych części roślin przebiega jeszcze sprawniej.

Tielbuerger jednym ze światowych liderów sprzedaży urządzeń ogrodniczych

Niemiecka firma Tielbuerger od lat pozostaje jednym z liderów pod względem sprzedawanych urządzeń ogrodniczych, na co w głównej mierze wpływa fakt, iż są one doskonale dostosowane do potrzeb osób korzystających z nich w celu zadbania o tereny zieleni, takie jak park, ogród czy skwer. Dołączając do nich, można być pewnym otrzymania najlepszej jakości sprzętu.

Wertykulatory od Tielbuerger do nabycia w naszym sklepie

Na tielbuerger.pl znajdują się wertykulatory w różnej odsłonie, co osobom korzystającym z usług naszego sklepu internetowego w dużym stopniu ułatwia znalezienie odpowiadającego ich potrzebom modelu. Poza opisywanym w tym miejscu modelem tv510 z silnikiem marki Briggs&Stratton swoim klientom zapewniamy dostęp do wielu innych wertykulatorów, różniących się przede wszystkim pod względem ciężaru, a także liczby akcesoriów, które można nabyć wraz z nimi.

Rodzaj napędu / silnik: Briggs & Stratton Power Build 5,5 HP 4,1 kW
Wydajność: do 1500 m 2 /h
Szerokość robocza: 45 cm