Odchwaszczarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący

Szukasz niezawodnego sposobu na usuwanie mchu z kostki brukowej przed domem? Postaw na mocne szczotki do chwastów od niemieckiego producenta Tielbürger! W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szczotki do usuwania mchu z kostki brukowej w dwóch wersjach:

  • ze szczotką boczną (wersja "tw50s" z osłoną boczną)
  • wersja podstawowa "tw50"
  • osłona boczna służy do opcjonalnego montażu

Te narzędzia do usuwania mchu oparte są o trwałe komponenty - do wyboru silniki Honda oraz Briggs&Stratton (także z napędem ręcznym). Konstrukcja maszyn pozwala na samodzielną wymianę szczotek. Dodatkowo, zaprojektowane są tak, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę w trakcie usuwania zarośli z kostki. W standardzie mają kierownicę wyposażoną w 6 stopni regulacji wysokości.

Usuwanie chwastów z powierzchni utwardzonych

Czy szczotka do usuwania mchu z kostki brukowej i innych powierzchni utwardzonych rzeczywiście przyda się w Twoim ogrodzie? Tak! To narzędzie, które pozwoli na szybkie i długotrwałe usunięcie chwastów spod powierzchni utwardzonych, bez konieczności stosowania jakiejkolwiek chemii. Nie musisz już stosować żadnych innych narzędzi - szczotki do chwastów Tielbürger sprawnie usuną wszystkie chwasty i mech.

Usuwanie mchu i chwastów z kostki brukowej

Chwasty i mech to prawdziwa zmora wszystkich posiadaczy kostki brukowej. Bardzo chętnie wyrastają między szczelinami kostki, szczególnie tam, gdzie panuje wilgoć i brakuje światła. Teraz nie musisz już usuwać ich ręcznie. Wystarczy zastosować nasze szczotki do chwastów, by szybko i wygodnie pozbyć się niechcianych szkodników.