Osprzęt do quadów

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący

Masz w domu quada lub inny pojazd typu ATV? A czy wiesz o tym, że możesz go używać także przy pracach dookoła domu, a nawet w polu? Teraz łatwo poszerzysz możliwości quada/ATV o koszenie, zamiatanie czy odśnieżanie. A to jeszcze nie koniec możliwości! Sprawdź nasz osprzęt do quadów i przekonaj się, co jeszcze potrafi Twój pojazd.

Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów do quadów. Oferujemy osprzęt do ATV produkcji renomowanej niemieckiej firmy - Tielbürger. To jeden z największych w Europie producentów akcesoriów oraz maszyn do zastosowań ogrodniczych. Stawiając na Tielbürger wybierasz jakość i niezawodność przez wiele lat użytkowania!

Quad jako narzędzie rolnicze

Twój ATV już teraz może stać się pojazdem do prac polowych. Umożliwi mu to dedykowana kosiarka bijakowa do quada (montowana z tyłu). Dzięki niej, z łatwością usuniesz pozostałości roślin powstałe przy okazji prac sadowniczych, polowych czy różnego typu uprawach. Kosiarka ma mocny silnik (aż 16 KM) oraz wydajność wynoszącą nawet do 3600 m/h, dzięki czemu zapewni bardzo sprawne działanie.

Quad do porządków wokół domu

A wiesz o tym, że Twój quad pomoże Ci w utrzymaniu porządku wokół domu? Takie maszyny do quadów jak zamiatarka czynią z tego pojazdu idealne rozwiązanie do przydomowych prac. Zamiatarka do quada Tielbürger posiada szerokie możliwości ustawień - regulacja prędkości szczotek czy ustawienie ich w jednej z 5 pozycji.

Osprzęt i akcesoria do Quadów (ATV) kupisz w Polgard

Wszystkie akcesoria i osprzęt do quadów to produkty niemieckiej firmy Tielbürger - jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Ta marka to gwarancja perfekcyjnego wykonania każdego detalu oraz niezawodnego działania przez wiele lat. Na tym sprzęcie możesz polegać! A nawet jeżeli coś będzie wymagało wymiany, to producent gwarantuje dostępność części zamiennych przez kolejne 20 lat!