Kod produktu
AS-110-001TS

Kosiarka bijakowa t920 z silnikiem B&S Vanguard AS-110-001TS

Właściwości:
  • Kosiarka bijakowa t920 z silnikiem B&S Vanguard AS-110-001TS,
  • do pracy z pojazdami z uchwytem kulowym,
  • szerokość robocza: 0,90 m,
  • wydajność: 3600 m2/h,
  • noże bijakowe:100Y,
  • płynna regulacja wysokości koszenia 20-120 mm,
  • ogumienie: pneumatyczne 16 x 6.50-6 z profilem do trawników z wyposażeniem silnikowym,
  • silnik: dwucylindrowy z rozrusznikiem Briggs&Stratton Vanguard 16 HP (Twin),
  • ciężar: 201 kg.
W magazynie
35 081,20 zł 28 521,30 zł
Zapytanie ofertowe

Kosiarka bijakowa t920 z silnikiem B&S Vanguard AS-110-001TS

Proponowana kosiarka bijakowa do quada jest urządzeniem, na którego zakup (kosztem tradycyjnych kosiarek) decyduje się coraz większa liczba osób. Korzystanie z nich pozwala bowiem nie tylko w komfortowy i skuteczny sposób ścinać trawę nawet w trudno dostępnych miejscach, ale też pokonywać krzaki, chwasty czy samosiejki drzew. Poza tym tego typu sprzęt świetnie radzi sobie również z rozrzucaniem kretowisk, dzięki czemu doskonale sprawdza się przy pielęgnacji wszelkiego rodzaju terenów zieleni.

Zaletą oferowanej przez nas kosiarki bijakowej do quada jest wyposażenie w bardzo solidny, możliwy do wieloletniego eksploatowania silnik dwucylindrowy z rozrusznikiem Briggs&Stratton Vanguard 16 HP (Twin), który nie generuje dużego hałasu w chwili, gdy jest uruchomiony.

Tielbuerger – doświadczona firma z bogatym asortymentem

Niemiecka firma Tielbuerger słynie z produkcji maszyn łatwych w obsłudze i bardzo przydatnych w procesie pielęgnowania terenów zielonych, dostępnych w różnych odsłonach, lecz zawsze bardzo atrakcyjnej cenie. Przykładem tego jest kosiarka bijakowa do quada t920.

Największe zalety oferowanych kosiarek bijakowych

Kosiarka bijakowa do quada t920, podobnie jak inne, które składają się na naszą ofertę, jest nowoczesnym urządzeniem, dającym znacznie więcej możliwości od tradycyjnych kosiarek do trawy. Korzystając z naszych usług, osoby decydujące się na podjęcie tego kroku stają przed szansą nabycia w niskiej cenie wyrobów znanej na całym świecie marki wraz z wyposażeniem silnikowym, co powoduje, że są one możliwe do wykorzystania zaraz po dokonaniu zakupu.

Rodzaj napędu / silnik: Briggs & Stratton Vanguard
Moc silnika: do 11,8 kW (16 KM)
Szerokość robocza: 90 cm