Osprzęt montowany z przodu

Chcesz szybko i łatwo przerobić swojego quada na wielofunkcyjny pojazd? No to koniecznie zobacz naszą ofertę! Mamy dla Ciebie różne akcesoria i dodatki do pojazdów typu ATV, w tym osprzęt przedni do quada. Już teraz zobacz naszą ofertę - zapewniamy szeroki wybór dodatków do tych maszyn. Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w doborze najlepszego osprzętu dla Twoich potrzeb.

Uzbrój swojego Quada

Już dziś przemień swojego quada w pojazd do zadań specjalnych. Zobacz, jaki osprzęt do quada montowany z przodu mamy w naszej ofercie. To oryginalne akcesoria niemieckiej firmy Tielbürger. Przekonaj się, że Twój pojazd typu ATV może naprawdę wiele! Wystarczy jedynie domontować mu odpowiednie akcesoria, by w pełni cieszyć się jego dodatkowymi funkcjonalnościami.

Osprzęt do quada dostępny w Polgard

W ofercie Polgard znajdziesz szeroki wybór oryginalnego osprzętu firmy Tielbürger. To rodzinna firma z Niemiec, która od ponad 60 lat produkuje najwyższej jakości maszyny do prac ogrodowych oraz rolniczych, a także niezbędne akcesoria. Marka Tielbürger to synonim perfekcyjnego standardu wykonania oraz niezawodnej pracy przez wiele lat. A jako autoryzowany przedstawiciel Tielbürger w Polsce mamy ten osprzęt w doskonałych cenach - sprawdź to!

Jeśli drażni Cię nadmiar kurzu, śmieci i resztek roślin, które zbierają się na Twoim podjeździe lub bruku na posesji, mamy dobrą wiadomość — dzięki urządzeniom od Tielbuerger zapomnisz o wielogodzinnych, ręcznych porządkach! Wszechstronna zamiatarka pozwoli Ci zmienić terenowy pojazd w profesjonalne narzędzie sprzątające, które poradzi sobie z każdym rodzajem brudu.

Zamiatarka do quada – gwarancja zadbanej posesji

Nasz osprzęt do quada ma niezwykle wygodny system montażu, który nie wymaga od Ciebie specjalistycznej wiedzy ani zaawansowanego kompletu narzędzi. Dwurzędowa szczotka ze sztucznych włókien świetnie sprawdza się w zbieraniu dużych i małych zanieczyszczeń, nie powodując przy tym nadmiernego wzbijania się kurzu czy pozostałości po koszeniu. Zestaw uzupełnia wygodna linka sterująca — dzięki niej zamiatarka do quada może być regulowana bez opuszczania siedzenia kierowcy.

Zapomnij o poświęcaniu całych dni na obciążające fizycznie sprzątanie posesji! Postaw na efektywne rozwiązania i zamów osprzęt Tielbürger.