Wertykulatory spalinowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący

PO PROSTU DOSKONAŁE dostosowane do wymagań profesjonalistów Wkłady narzędziowe naszych wertykulatorów spalinowych można wymienić w mniej niż 2 minuty. Każdy wkład narzędziowy składa się z ramy nośnej, wykonanej z solidnej stali. Mieści on osadzony w łożyskach kulowych wał wertykulatora i unieruchamia go bezpiecznie w obudowie. Wybieraj między trzema narzędziami: W zależności od stopnia sfilcowania, jakości podłoża lub pory roku, tego, czy jest to trawnik ozdobny, czy użytkowy - tu znajdziesz prawidłowe narzędzie do każdego celu.

A najlepsze w wymianie wału jest: potrzeba tylko trzech prostych czynności i już możesz wyjąć wkład narzędziowy.

Wczesna wiosna to okres, w którym każda osoba, która pragnie cieszyć się w późniejszym czasie pięknym, zielonym ogrodem musi wykonać dużo pracy i włożyć w nią oczywiście sporo serca. Po mroźnym i nieprzyjemnym dla naszego trawnika okresie zimowym, gleba przykryta łapiącą pierwsze promienie słońca trawą potrzebuje naszej ingerencji, po to by jak najszybciej wrócić do dobrego stanu. Dlatego też ogrodnicy (i nie tylko) na całym świecie posiłkują się działaniem wertykulatorów spalinowych, których działanie jest dla naszej trawy wręcz zbawienne. Dobrze wykonane cięcie darni, usuwa część próchnicy powierzchniowej i stwarza glebie dobre warunki dla dopływu powietrza oraz wody. Czy Twoja trawa ma kłopot z tym by “dojść do siebie” po zimie? Jeśli tak, to trafiłeś do dobrego działu. Znajdź urządzenie, które co roku znacznie pomoże Twojemu trawnikowi wrócić do formy.

Różne gleby - różne urządzenia

Warto zaznaczyć, że przed rozpoczęciem jakiegokolwiek działania ze swoją trawą, powinniśmy posłużyć się opinią fachowca, który określi jakie urządzenia jest najlepsze dla naszego ogrodu. Niektóre powierzchnie nie muszą być wertykulowane, wystarczy im samo nacięcie darni oraz nieco głębsza penetracja w jej głąb. W takim wypadku, warto zainteresować się kupnem aeratora spalinowego, czyli urządzenia, które będzie działać na obszarze naszego ogrodu nieco delikatniej.

Sprzęt w dobrej jakości

Firma Tielbuerger zapewnia wysokiej jakości sprzęt w obu ww. kategoriach. Stawiamy przede wszystkim na jakość i wykonanie odpowiadające profesjonalistom, którzy bez wahania korzystają z naszych urządzeń. Proste w obsłudze i bezpieczne wertykulatory są podstawą asortymentu używanego przez wszystkich ogrodników, jednak polecamy nasz sprzęt każdemu - nieważne czy ogrodnictwem zajmujesz się zawodowo, czy hobbystycznie. Tego rodzaju urządzenia jest podstawą dla prawidłowego rozwoju Twojego trawnika.