Kod produktu
AI-520-001TS

Wertykulator wielkopowierzchniowy tv920 Briggs & Stratton Vanguard OHV z czujnikiem oleju AI-520-001TS

Właściwości:
  • Silnik Briggs&Stratton Vanguard OHV z czujnikiem oleju,
  • Wydajność do 4000 m2/h,
  • Szerokość robocza 90 cm,
  • Ciężar: 106 kg,
  • Ostrza z utwardzanej stali węglowej,
  • Bezobsługowy napęd z paskiem klinowym,
  • Bezstopniowa regulacja głębokości roboczej,
  • Stalowe obręcze na łożyskach kulkowych z pneumatycznym ogumieniem 4,00-4 do trawy,
  • Sprzęgło przeciwprzeciążeniowe, zabezpieczające przed złamaniem ostrzy,
  • Obsługa z siedziska operatora.
W magazynie
18 739,78 zł 15 235,59 zł
Zapytanie ofertowe

Wertykulator wielkopowierzchniowy tv920 Briggs&Stratton Vanguard OHV z czujnikiem oleju AI-520-001TS

Duże rozwiązania na duże wyzwania. Wertykulator wielkopowierzchniowy sprawdza się w ogrodach o znacznym metrażu. Podobnie, jak jego tradycyjni kuzyni, odpowiada za usuwanie kłączy, pędów i mchu. Filc usuwany jest bardzo efektywnie. Zyskuje na tym gleba, bo zostaje dodatkowo napowietrzona, co skutkuje lepszymi możliwościami w zakresie rozprowadzania substancji odżywczych. Mogą one szybciej docierać do korzeni trawy. Dzięki temu uprawa rośnie szybciej i zyskuje na wyglądzie. Poza tym źdźbła trawy zyskują na wytrzymałości.

Wertykulator wielkopowierzchniowy od niemieckiego producenta posiada wiele zalet. Włącza się automatycznie. Jego ciężar równomiernie rozkłada się na kołach, co ma zapewnić ochronę podłoża. Nie ma więc powodów do zmartwień związanych z uszkodzeniem lub rozrzuceniem darni. Ponadto duża powierzchnia robocza oferuje wydajność na poziomie 4000 m2/h.

Niemiecka precyzja

Tielbuerger to firma pochodząca zza naszej zachodniej granicy. Przedsiębiorstwo słynie z wysokiej jakości maszyn ogrodniczych. Niemiecki producent czerpie z własnego doświadczenia, ale także współpracuje z uznanymi organizacjami, jak np. Stowarzyszenia Przemysłu Ogrodniczego oraz Związek Niemieckich Producentów Maszyn i Urządzeń.

Pomoże w każdym ogrodzie

Wertykulator wielkopowierzchniowy waży więcej niż tradycyjne modele. Jego waga to niewiele ponad 100 kg. W tym ciężarze otrzymujemy silnik Briggs&Stratton Vanguard OHV z czujnikiem oleju, podczas gdy w innych modelach można spotkać np. jednostkę napędową Hondy. To urządzenie bardzo efektywne, bo o wydajności nawet ponad dwukrotnie większej od podstawowych modeli. Wszystko to sprawia, że wertykulator wielkopowierzchniowy idealnie sprawdzi się w dużych ogrodach, aby mogły one cieszyć oko swoich właścicieli.

Rodzaj napędu / silnik: Briggs & Stratton Vanguard OHV z czujnikiem oleju
Wydajność: do 4.000 m2/h
Szerokość robocza: 90 cm