Rozdrabniacze do gałęzi

Masz już dosyć ogromnych ilości gałęzi po przycinaniu drzewek lub krzewów? Nie wiesz co zrobić z resztkami pozostałymi po zabiegu? Pomoże Ci maszyna do rozdrabniania gałęzi. To proste urządzenie, które sprytnie eliminuje problem resztek pozostałych po zabiegach pielęgnacyjnych w Twoim ogrodzie. W naszym sklepie znajdziesz takie rębaki do gałęzi w super niskich cenach!

Polecamy spalinowe rozdrabniacze do gałęzi produkcji niemieckiej firmy Tielbürger. To marka, która od 60 lat jest znana w całej Europie jako wiodący producent akcesoriów ogrodniczych. Niezawodność, dostęp do serwisu i wszystkich części zamiennych nawet przez 20 lat od momentu zakupu sprzętu oraz solidne wykonanie - wszystko to powody, dla których warto wybrać Tielbürger!

Jak działa rozdrabniacz do gałęzi?

Zasada działania spalinowych rozdrabniaczy do gałęzi jest bardzo prosta. Pod obudową znajdują się urządzenia tnące, oparte o walec lub nóż ślimakowy. To właśnie te elementy mają za zadanie rozdrobnienie świeżych pędów oraz gałęzi pozostałych po przycinaniu ogrodowych roślin: drzew i krzewów. Pocięte, są następnie rozdrobnione i przerobione na wióry.

Zalety spalinowego rozdrabniacza do gałęzi

Kup maszynę do rozdrabniania gałęzi i oszczędzaj! Wióry z drzew i krzewów idealnie sprawdzą się jako zamiennik coraz droższej kory, choćby przy ściółkowaniu gleby. Chronią ogrodowe podłoże przed przesuszeniem czy rozwojem chwastów (cieplejsze miesiące) lub przemarznięciem (w zimie). Co więcej, rozdrabniarka do gałęzi eliminuje konieczność ich spalania, umożliwiając ich ponowne wykorzystanie.

Rozdrabniacze do gałęzi kupisz w Polgard

Sprawdź nasze ceny rębaków do gałęzi. W ofercie Polgard znajdziesz oryginalne maszyny do rozdrabniania gałęzi, o wydajności nawet do 1 m2/h! Wszystkie wyposażone są w niezawodne silniki marki Honda, co daje pewność nieprzerwanej pracy przez wiele sezonów. Obok rębaków do gałęzi kupisz u nas również akcesoria: drążki cięgłowe i zestawy noży.

2 produkt(ów)

2 produkt(ów)

Pokaż więcej produktów