Wertykulatory

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący

PROFESJONALIŚCI NA NICH POLEGAJĄ! Przed Wam zespół specjalistów, który nie pozwoli o niczym zapomnieć. Koła ze stalowymi felgami i łożyskami kulowymi, okrągła obudowa czyści się sama, żadnych krawędzi i narożników, w których pozostają wilgotne i omszałe resztki. Wymiana narzędzi trwa mniej niż 2 minuty. Mocne silniki przemysłowe są zaprojektowane do długiej pracy i uruchamiają zawsze oraz niezawodnie. Czasochłonne naprawy lub nawet przestoje należą teraz do przeszłości. Zespół specjalistów przekonuje efektywną wydajnością doskonałymi wynikami na wszelkiego rodzaju trawnikach o małej i dużej powierzchni.

Interesują Cię wertykulatory? U nas znajdziesz urządzenia w różnych klasach cenowych - zarówno wertykulatory segmentu ekonomicznego, jak i profesjonalne produkty (z wymiennymi nożami). Ponadto, oferujemy także wertykulatory spalinowe z napędem, przeznaczone do pracy na dużych powierzchniach.

Obok samych urządzeń znajdziesz u nas także dedykowane akcesoria do wertykulatorów. Takie dodatki jak wały (zarówno aerujące, jak i w wersji z bijakami) czy kosze na resztki z wertykulacji z pewnością pomogą Ci w pracy z tymi urządzeniami. Wszystkie akcesoria dedykowane są do konkretnych modeli wertykulatorów - pewność idealnego dopasowania!

Zadbaj o swój trawnik

Do czego właściwie służą wertykulatory? To urządzenia, które pozwolą Ci na uzyskanie idealnie zadbanej powierzchni trawnika na Twojej posesji. Konstrukcja wertykulatorów pozwala im nacinać grunt za pomocą nożyków. W rezultacie, usuwane są resztki obumarłych roślin czy chwastów, które przeszkadzały glebie w tym miejscu “oddychać”. Po ich usunięciu, powietrze i składniki mineralne łatwiej docierają do głębi ziemi.

Wertykulatory z wymiennymi nożami

Mamy wertykulatory spalinowe z wymiennymi nożami. Sama procedura wymiany jest bardzo prosta i zajmie Ci najwyżej kilka minut. Dzięki zamianie noża możesz łatwo poprawić wydajność urządzenia. Zobacz nasze akcesoria do wertykulatorów. Wśród nich znajdziesz także właśnie wymienne noże zaprojektowane pod konkretne modele.

Najlepsze wertykulatory dostępne w sklepie Polgard

Chcesz kupić wertykulator na wiele lat? Koniecznie sprawdź ofertę Polgard. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia renomowanej niemieckiej firmy Tielbürger. Ta nazwa to od 60 lat synonim idealnej niezawodności i doskonałej jakości wykonania. Zapomnij o tanich wertykulatorach firm “no-name” i już dziś przejdź na wyższy standard!