Zamiatarki spalinowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 28

Ustaw kierunek malejący

PORĘCZNE I SZYBKIE Zamiatarki tk17 i tk18 są idealne do prywatnych zastosowań w gospodarstwie i w ogrodzie, na chodnikach i podjazdach. Niezależnie od tego, czy to czyszczenie wiosenne, usuwanie liści, odśnieżanie - odpowiednie akcesoria są dostępne do wszystkich zastosowań.

PEŁNĄ PARĄ NAPRZÓD Tu sprawdzona technika firmy Tielbürger pokazuje swoje mocne strony. Zamiatarki Professional Class nawet pod skrajnymi obciążeniami dostarczają niezawodnych rezultatów. Są one stworzone do niezawodnego i długotrwałego użytkowania w najcięższych warunkach.

PEŁNA PRZEWAGA: Permanentny hydrostatyczny napęd na wszystkie koła tych zamiatarek generuje moc nie do pobicia. Napęd zupełnie bez dyferencjału. Dla Ciebie oznacza to: podczas odśnieżania nigdy nie staniesz w miejscu. Dzięki aktywnemu kierowaniu poprzez sprzężenie pojedynczych kół możesz bezpiecznie i precyzyjnie manewrować. Bezstopniowa dźwignia wielofunkcyjna dla ruszania, zatrzymania biegu do przodu i wstecznego bardzo ułatwia obsługę.

Na terenie naszych posesji każdego dnia gromadzi się mnóstwo różnego rodzaju zanieczyszczeń, o których usunięcie trzeba zadbać - po to, byśmy u siebie czuli się naprawdę komfortowo. Opadające liście i gałęzie drzew, piasek oraz kamienie przenoszone na nasz ogród siłą wiatru - jak w prosty i szybki sposób pozbyć się tego co niechciane? Idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce łatwo i przyjemnie zadbać o porządek na swoim terenie są zamiatarki spalinowe. To rewolucyjne urządzenia, dzięki którym sprzątanie chodników, czy też wjazdów do garażu staje się banalne, nawet w przypadku dużej ilości zanieczyszczeń, która przedtem wydawała się być przeszkodą nie do pokonania.

Łatwa obsługa

Dostępne w ofercie z naszym asortymentem zamiatarki spalinowe z koszem to urządzenia, na których pracuje się bardzo instynktowne. W zasadzie, może z nich korzystać każdy - także osoby młode. Zamiatarki są bowiem łatwe w obsłudze oraz całkowicie bezpieczne. Sprzątanie nigdy nie było tak proste, a z przykrego i irytującego obowiązku, może stać się codziennym, przyjemnym rytuałem!

Wysoka jakość

Jak wszystkie produkty firmy Tielbuerger, także te urządzenia cechuje wysoka jakość wykonania, za którą idzie niezawodność oraz wielofunkcyjność. Zamiatarki są praktycznie niezniszczalne i gotowe do pracy w każdych warunkach. Silny wiatr, padający deszcz, a nawet i odśnieżanie w trakcie gęstych opadów śniegu - te maszyny poradzą sobie ze wszystkimi warunkami - do tego służą!