Kod produktu
AD-560-245TS

Zamiatarka tk48professional Briggs & Stratton 675EXI AD-560-245TS

Właściwości:
  • Rozruch ręczny,
  • szerokość robocza: 1,00 m,
  • 3-biegowa skrzynia biegów,
  • 7-stopniowa regulacja kierownicy,
  • razem z uniwersalną szczotką z podwójnym włosiem,
  • ciężar: 108 kg,
  • silnik Briggs & Stratton 675 EXI z ręcznym rozruchem.
W magazynie
18 096,09 zł 14 712,27 zł
Zapytanie ofertowe

Przyjemne zamiatanie

Korzystanie z zamiatarki tk48 Professional to prawdziwa przyjemność. Ten niezwykle efektywny i w pełni profesjonalny sprzęt jest gwarancją tego, że nasza posesja, niezależnie od swoich rozmiarów, zawsze będzie prezentować się należycie. Szerokość robocza tego urządzenia wynosi 1 m, a dzięki 3 biegom jesteśmy w stanie sterować prędkością według własnych preferencji. Szybkość działania szczotki zamiatającej także jest zmienna. Zamiatarka wyposażona jest w silnik Briggs & Stratton 675 EXI z ręcznym rozruchem, który sprawia, że nie musimy angażować w pracę tego urządzenia zbyt wielu sił. Sprzedawana jest w zestawie z uniwersalną szczotką z podwójnym włosiem, która dotrze w nawet trudno dostępne miejsce. Idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zachować na swoim terenie ład i porządek, nie chcąc się zarazem zbytnio przemęczać.

Z tym modelem idealnie komponują się m.in.: zbieracz do liści AE-082-031TS, reflektor akumulatorowy AD-350-159TS, zaczepy holownicze AD-560-141TS, elektryczne urządzenie zraszające AD-511-055TS, szczotka boczna AD-120-128, uniwersalna szczotka z podwójnym włosiem AD-120-105 - wszystkie dostępne w naszym sklepie.

Najwyższa klasa

Ten model, podobnie jak wszystkie produkty z tej kategorii, zostały wyprodukowane przez niemiecką firmę Tielbuerger. Dzięki wytężonej pracy inżynierów i precyzyjnemu wykonaniu wszystkich elementów swoich urządzeń, firma już od 60 lat dostarcza na światowy rynek sprzęt najwyższej jakości. Logo Tielbuerger na urządzeniu oznacza gwarancję trafnej inwestycji.

Wybierz mądrze

Model tk48 Professional to urządzenie, które przyda się każdemu, kto pragnie utrzymać w porządku większą powierzchnię. Zamiatarka pracuje cicho i efektywnie, ponadto jest bardzo wydajna. Od konkurencyjnych urządzeń różni ją specjalny silnik z ręcznym rozruchem, specjalna, 3-biegowa skrzynia biegów i regulowana kierownica. To sprzęt dość ciężki: waży aż 108 kg. Dedykowany dużym powierzchniom, dlatego może pracować przez wiele godzin bez przerwy. To idealne rozwiązanie dla firm dysponujących większym placem.

Rodzaj napędu / silnik: Briggs & Stratton 675EXI rozruch ręczny
Szerokość robocza: 100 cm
Średnica szczotek: 0,40m
Nacisk szczotki: bezstopniowy
Zamiatanie przy samej ścianie: Tak
Skrzynia biegów: 3 biegowa przekładnia olejowa z 1 biegiem do tyłu
Ogumienie: o wymiarach 15.00 x 6-6 pneumatyczne, szerokie koła wielosezonowe, zmienna prędkość szczotki zamiatającej, z bezstopniową regulacją wysokości szczotki
Predkość: ok. 2,6 - 4,2 km/h
Regulacja kierownicy: 7 stopniowa