Zamiatarka tk38 Briggs & Stratton 675iS z rozrusznikiem elektrycznym, akumulatorem, i ładowarką AD-351-245TS

W magazynie

Quick overview:
Właściwości:
- Silnik: Briggs & Stratton 675iS,
- ciężar: 86 kg,
- szerokość robocza: 0,80 m,
- średnica szczotki: 0,30 m,
- prędkość pracy: ok. 3,7 km/h,
- 3-biegowa przekładnia olejowa z 1 biegiem do tyłu,
- ogumienie o wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne,
- koła wielosezonowe,
- bezstopniowa regulacja wysokości szczotki,
- uniwersalna szczotka z podwójnym włosiem,
- zamiatanie przy samej ścianie,
- 4-stopniowa regulacja kierownicy.
Kod produktu:AD-351-245TS

Opis

Zamiatarka tk38 Briggs & Stratton 675iS z rozrusznikiem elektrycznym, akumulatorem i ładowarką

W utrzymaniu czystości w domu pomaga nam cała armia sprzętów jak np. odkurzacz, który znacznie ułatwia osiągnięcie celu. Pracując na zewnątrz, dobre rozwiązanie stanowi zamiatarka tk38 z silnikiem Briggs & Stratton 675iS. Efektywnie zbiera kurz i brud, skutecznie radzi sobie na różnych podłożach. Z powodzeniem można jej używać na chodniku, parkingu, w garażu lub na podwórku. Produkt wyróżnia się ergonomiczną budową, co przekłada się na trwałość urządzenia, zapewniając długi okres użytkowania. Sprzęt jest bardzo łatwy w obsłudze.

Zamiatarka pozwala na wiele lat bezproblemowej eksploatacji. Tym bardziej warto zadbać o dodatkowe wyposażenie, rozszerzające funkcjonalności produktu. Na długą listę akcesoriów składa się m.in.: zbiornik z tworzywa sztucznego na zmiatane nieczystości AD-310-030TS, plandeka ochronna AY-030-001TS, zbieracz do liści AE-002-035TS, reflektor akumulatorowy AD-350-159TS, elektryczne urządzenie zraszające ze zbiornikiem na wodę AD-311-055TS, szczotki (boczna, z podwójnym włosiem, do śniegu, do mocno lub mało zabrudzonych powierzchni), lemiesz do odśnieżania AE-002-030TS, łańcuchy śniegowe KC-002-001 koła (Polar Trec, o profilu rolniczym, wielosezonowe).

Postaw na niemiecką jakość

Z małej, rodzinnej firmy, Tielbürger stał się cenionym producentem maszyn ogrodowych na rynku. Jego produkty, w tym zamiatarki, docenili już klienci w wielu krajach. Niemiecka firma wyróżnia się wysoką jakością wykonania, którą pielęgnuje od ponad 60 lat. Atutem koncernu jest również dbałość o części zamienne, które producent zapewnia przez 20 lat.

Maszyny na każdą okazję

Zamiatarki od Tielbürger produkowano z myślą o zróżnicowanych potrzebach klientów. Poszczególne modele różnią się parametrami np. w zakresie szerokości roboczej. Może ona wynosić nawet 120 cm, co okazuje się przydatne przy czyszczeniu dużych powierzchni. Zależnie od wersji dobierzemy też maszyny o rozmaitych prędkościach oraz silnikach. To do zamawiającego należy również decyzja, dotycząca dodatkowych funkcjonalności m.in. w zakresie regulacji prędkości obrotowej szczotki zamiatającej. Może być ona nawet 8-stopniowa.

Informacje dodatkowe

Producent Tielbürger
Rodzaj napędu / silnik Briggs & Stratton 675iS
Szerokość robocza 80 cm
Średnica szczotek 0,30m
Nacisk szczotki bezstopniowy
Zamiatanie przy samej ścianie Tak
Skrzynia biegów 3 biegowa przekładnia olejowa z 1 biegiem do tyłu
Ogumienie o wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne, koła wielosezonowe, z bezstopniową regulacją wysokości szczotki
Predkość ok. 3,7 km/h
Regulacja kierownicy 4 stopniowa regulacja szybka