Zamiatarka tk36professional Honda GCV160 AD-552-240TS

W magazynie

Quick overview:
Właściwości:
- Silnik: Honda GCV160,
- ciężar: 93 kg,
- szerokość robocza: 0,80 m,
- średnica szczotki: 0,35 m,
- prędkość pracy: ok. 3,1 km/h,
- 1-biegowa przekładnia olejowa,
- ogumienie o wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne,
- uniwersalna szczotka z podwójnym włosiem,
- koła wielosezonowe,
- 7-stopniowa regulacja kierownicy.
Kod produktu:AD-552-240TS

Opis

Zamiatarka tk36 Professional Honda GCV AD-552-240TS

Ta walka nigdy się nie kończy, ale nie trzeba wiele, aby ze wszystkich pojedynków wychodzić zwycięsko. Mowa o zanieczyszczeniach, z którymi systematycznie mierzymy się, sprzątając garaże, podwórka i chodniki. Zamiatarka tk36 Professional z silnikiem Honda GCV sprawia, że praca staje się znacznie szybsza oraz łatwiejsza. Maszyna nie wznieca kurzu, transportując go do specjalnego pojemnika. Radzi sobie na różnych powierzchniach, docierając nawet do trudno dostępnych miejsc. Produkt może być obsługiwany przez praktycznie każdego.

Atutem zamiatarki od firmy Tielbürger jest także jej wytrzymałość. To produkt o bardzo solidnej konstrukcji, którą można dodatkowo rozbudować o wiele ciekawych akcesoriów: zbiornik z tworzywa sztucznego na zmiatane nieczystości AD-550-030TS, plandeka ochronna AY-031-001TS, zbieracz do liści AE-082-030TS, elektryczne urządzenie zraszające ze zbiornikiem na wodę AD-511-055TS, szczotki (boczna, z podwójnym włosiem, do śniegu, do mocno/mało zabrudzonych powierzchni), lemiesz do odśnieżania AE-080-030TS, łańcuchy śniegowe KC-002-001, koła (Polar Trec, o profilu rolniczym, wielosezonowe).

Jakość zrodzona z doświadczenia

Szukając rozwiązania problemu, zgłaszamy się do sprawdzonych specjalistów. Takim fachowcem w zakresie produkcji maszyn ogrodowych jest niemiecka firma Tielbürger. Przedsiębiorstwo działa od ponad 60 lat. W tym czasie jego znakiem rozpoznawczym stały się: najwyższa jakość wykonania, komfort użytkowania i atrakcyjna cena.

Wybór nie musi być jeden

Zamiatarka tk36 Professional Class to godny polecenia, ale nie jedyny taki produkt firmy Tielbürger. W ofercie można znaleźć kilkadziesiąt modeli. Różnią się one np. szerokościami roboczymi, które dzięki temu łatwo dopasować do wielkości czyszczonych powierzchni. Klient, wybierając konkretny model, ma także wpływ na rodzaj silnika, szybkość pracy czy też opcje związane z regulacją kierownicy lub szczotek zamiatających. Niezmienne pozostają jedynie dwa parametry: wysoka jakość i przystępna dla portfela cena.

Informacje dodatkowe

Producent Tielbürger
Rodzaj napędu / silnik Honda GCV160
Szerokość robocza 80 cm
Średnica szczotek 0,35m
Nacisk szczotki bezstopniowy
Skrzynia biegów 1 biegowa przekładnia olejowa
Ogumienie o wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne, koła wielosezonowe, z bezstopniową regulacją wysokości szczotki
Predkość ok. 3,1 km/h
Regulacja kierownicy 7 stopniowa