Kod produktu
AD-561-245TS

Zamiatarka tk48professional Briggs & Stratton 675iS AD-561-245TS

Właściwości:
  • Rozruch ręczny,
  • szerokość robocza: 1,00 m,
  • 3-biegowa skrzynia biegów,
  • 7-stopniowa regulacja kierownicy,
  • prędkość pracy: ok. 2,6 - 4,2 km/h,
  • pneumatyczne ogumienie wielosezonowe o wymiarach 15.00 x 6-6,
  • ciężar: 111 kg.
W magazynie
20 461,00 zł 16 634,96 zł
Zapytanie ofertowe

Optymalne rozwiązanie

Zamiatarka tk48 Professional to idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zachować ład i porządek w obrębie swojej posiadłości czy też firmy. Sprzedawane w zestawie razem z uniwersalną szczotką z podwójnym włosiem urządzenie doskonale poradzi sobie z precyzyjnym oczyszczeniem każdej, nawet bardzo dużej powierzchni. Komfortowe i szybkie zamiatanie zapewnia szerokość robocza 1,00 m, a dzięki 3-biegowej przekładni olejowej z 1 biegiem do tyłu możemy w wygodny sposób dostosować prędkość pracy, szczotka wyposażona jest w niezwykle wydajny silnik Briggs & Stratton 675iS, który umożliwia nieprzerwaną pracę urządzenia. Zamiatarka jest precyzyjna i niezawodna, gotowa do długiej pracy na tzw. wysokich obrotach, jest dobrym wyborem dla wszystkich właścicieli większych placów, np. parkingów firmowych itp.

Zamiatarka komponuje się z całą gamą urządzeń oraz akcesoriów dostępnych w naszym sklepie, m.in.: zbieraczem do liści AE-082-031TS, reflektorem akumulatorowym AD-350-159TS, zaczepami holowniczymi AD-560-141TS, elektrycznym urządzeniem zraszającym AD-511-055TS, szczotką boczną AD-120-128, uniwersalną szczotką z podwójnym włosiem AD-120-105

Najwyższa jakość

Produkt został wyprodukowany przez firmę Tielbuerger, która od 60 lat zajmuje się tworzeniem specjalistycznego sprzętu do pracy w ogrodzie i jego obrębie. Kupując sprzęt sygnowany logiem firmy Tielbuerger, zyskujemy pewność co do tego, że nabywamy urządzenia najwyższej jakości, zarazem nie przepłacając zarazem. To gwarancja efektywnego, sprawnego funkcjonowania, co przekłada się na pełne zadowolenie każdego użytkownika.

Naprawdę warto

Zamiatarka tk48 Professional to sprzęt, który należy do tzw. Professional Class. Oznacza to, że jest z najwyższej półki, dedykowany do pracy na dużych powierzchniach i radzący sobie z nimi bardzo dobrze. Spośród konkurencji wyróżnia go na pewno zmienna prędkość pracy oraz specjalna skrzynia biegów. Jest to ciężkie, bo ważące aż 111 kg urządzenie, z kategorii sprzętu profesjonalnego, dlatego warto, aby znalazło się w rękach specjalisty. Ma ogromne możliwości, wykazuje się bardzo dobrymi właściwościami oraz jakością pracy. Dzięki naszej ofercie może znaleźć się w Twoich rękach za niewielkie pieniądze. Zapraszamy do zakupów.

Rodzaj napędu / silnik: Briggs & Stratton 675iS
Szerokość robocza: 100 cm
Średnica szczotek: 0,40m
Nacisk szczotki: bezstopniowy
Zamiatanie przy samej ścianie: Tak
Skrzynia biegów: 3 biegowa przekładnia olejowa z 1 biegiem do tyłu
Ogumienie: o wymiarach 15.00 x 6-6 pneumatyczne, szerokie koła wielosezonowe, zmienna prędkość szczotki zamiatającej, z bezstopniową regulacją wysokości szczotki
Predkość: ok. 2,6 - 4,2 km/h
Regulacja kierownicy: 7 stopniowa