Kod produktu
AD-350-245TS

Zamiatarka tk38 Briggs & Stratton 675EXI rozruch ręczny AD-350-245TS

Właściwości:
  • Silnik: Briggs & Stratton 675 EXI z ręcznym rozruchem,
  • ciężar: 86 kg,
  • szerokość robocza: 0,80 m,
  • średnica szczotki: 0,30 m,
  • prędkość pracy: ok. 2,6-4,2 km/h,
  • 3-biegowa przekładnia olejowa z 1 biegiem do tyłu,
  • ogumienie o wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne,
  • koła wielosezonowe,
  • bezstopniowa regulacja wysokości szczotki,
  • uniwersalna szczotka z podwójnym włosiem.
W magazynie
Zapytanie ofertowe

Zamiatarka tk38 Compact Class Briggs&Stratton 675EXI AD-350-245TS

Kurz i piach to wrogowie każdego podjazdu, garażu lub podwórka. Na szczęście ich usunięcie nie musi być wcale męczące. W rozwiązaniu uciążliwego problemu skutecznie pomoże zamiatarka tk38 z silnikiem Briggs&Stratton 675EXI z rozruchem ręcznym. Podczas użytkowania kurz nie unosi się w powietrzu. Urządzenie jest ponadto proste w obsłudze, a zarazem dokładnie pozbywa się brudu, docierając nawet do trudno dostępnych miejsc. Maszyna charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu bezproblemowo używa się jej przez wiele lat.

Zamiatarka należy do sprzętów tanich w eksploatacji, w których niewiele elementów może się zepsuć lub potrzebować wymiany. Można ją za to doposażyć w dodatkowe akcesoria. Na liście tej znajdują się m.in.: zbiornik z tworzywa sztucznego na zmiatane nieczystości AD-310-030TS, plandeka ochronna AY-030-001TS, zbieracz do liści AE-002-035TS, reflektor akumulatorowy AD-350-159TS elektryczne urządzenie zraszające ze zbiornikiem na wodę AD-311-055TS, różnego rodzaju szczotki (boczna, z podwójnym włosiem, do śniegu, do mocno zabrudzonych powierzchni), lemiesz do odśnieżania AE-002-030TS, łańcuchy śniegowe KC-002-001, koła (Polar Trec, o profilu rolniczym, wielosezonowe).

Niemiecka jakość

Wysoka jakość i dbałość o detale to wizytówka wielu produktów, a także producentów pochodzących z Niemiec. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku firmy Tielbürger. Koncern od 60 lat buduje swoją markę na światowych rynkach. To renomowane przedsiębiorstwo uznaje się za jednego z liderów w produkcji maszyn ogrodowych m.in. zamiatarek.

Produkt na każdą kieszeń

Wiemy, że klienci mają różne potrzeby, dlatego produkty dostępne w naszym sklepie stworzono z myślą o zaspokojeniu wszystkich z nich. Oferujemy kilkadziesiąt modeli maszyn. Zamiatarka tk38 to jedna z nich. W naszym asortymencie znajdują się także wersje o większej szerokości roboczej np. 100 cm. Różnice mogą występować także w wadze poszczególnych zamiatarek oraz jednostce napędowej. Wszystkie produkty łączy jednak wysoka jakość wykonania oraz cena przystępna dla każdego portfela.

Rodzaj napędu / silnik: Briggs & Stratton 675EXI rozruch ręczny
Szerokość robocza: 80 cm
Średnica szczotek: 0,30m
Nacisk szczotki: bezstopniowy
Zamiatanie przy samej ścianie: Tak
Skrzynia biegów: 3 biegowa przekładnia olejowa z 1 biegiem do tyłu
Ogumienie: o wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne, koła wielosezonowe, z bezstopniową regulacją wysokości szczotki
Predkość: ok. 3,7 km/h
Regulacja kierownicy: 4 stopniowa regulacja szybka