Kod produktu
AD-341-040TS

Zamiatarka tk20 Briggs & Stratton ReadyStart AD-341-040TS

Właściwości:
  • Szerokość robocza 0,8 m,
  • wyposażona w silnik Briggs & Stratton ReadyStart,
  • 1-biegowa przekładnia olejowa,
  • ciężar: 59 kg,
  • prędkość pracy: 2,7 km/h.
W magazynie
Zapytanie ofertowe

Coś, czego szukałeś

Model zamiatarki tk20 z kategorii Special Class to coś więcej niż zwykła zamiatarka. Dzięki szeregowi udogodnień korzystanie z tego urządzenia jest bardzo przyjemne i relaksujące. Specjalna szczotka z podwójnym włosiem dotrze wszędzie, dzięki czemu zamiatanie jest bardzo precyzyjne, a prędkość pracy sięgająca 2,7 km/h sprawia, że pracuje się bardzo przyjemnie i spokojnie, a przy tym dokładnie. Obsługa maszyny jest bardzo prosta - jest to zasługa 1-biegowej przekładni i regulowanej kierownicy. Warto zaznaczyć, że mamy do czynienia z naprawdę wydajnym urządzeniem. Model tk20 jest w stanie zamiatać na obszarze do 2200 m2/h.

Ważne jest też to, że urządzenie komponuje się z wieloma akcesoriami dostępnymi na naszej stronie. Oto one: zbiornik z tworzywa sztucznego na zmiatane nieczystości AD-310-030TS, plandeka ochronna AY-030-001TS, reflektor akumulatorowy AD-350-159TS, szczotka boczna AD-090-128, uniwersalna szczotka z podwójnym włosiem 0,80 m AD-090-082, szczotka specjalna do śniegu 0,80 m AD-090-081, szczotka specjalna 0,80 m do mocno zabrudzonych powierzchni AD-090-087.

Wysoka jakość

Ten model, podobnie jak pozostałe, dostępne w tej kategorii, zostały wyprodukowane przez niemieckich inżynierów firmy Tielbuerger. Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy przełożyło się na produkcję sprzętu doskonałej jakości, a co za tym idzie - zaufanie coraz większej liczby zadowolonych klientów. Dołącz do nich i korzystaj ze sprzętu wyprodukowanego przez profesjonalistów.

Co zyskujesz?

Kupując produkty z tej kategorii, zyskujesz sprzęt najwyższej jakości, który zamieni przykry obowiązek zamiatania, w bardzo przyjemną i odprężającą czynność. Szereg udogodnień zamontowanych w maszynie, takich jak regulowana kierownica, system automatycznego dopasowania docisku szczotki do podłoża, czy też niezwykle wydajny silnik Briggs & Stratton sprawiają, że aż chce się z niej korzystać. Zainwestuj w sprzęt wyprodukowany przez profesjonalistów, dla profesjonalistów.

Rodzaj napędu / silnik: Briggs & Stratton ReadyStart
Szerokość robocza: 80 cm
Średnica szczotek: 0,30m
Nacisk szczotki: dynamiczny
Zamiatanie przy samej ścianie: Tak
Skrzynia biegów: 1 biegowa przekładnia olejowa
Ogumienie: o wymiarach 3.00-4, pneumatyczne o bieżniku drogowym z systemem easy use - automatycznego dopasowania docisku szczotki do podłoża
Predkość: 2,8 km/h
Regulacja kierownicy: 4 stopniowa
Wydajność: do 2200 m2/h