Kod produktu
AD-352-240TS

Zamiatarka tk36 Honda GCV160 AD-352-240TS

Właściwości:
  • Szerokość robocza 0,8 m,
  • wyposażona w silnik Honda GCV160,
  • 1-biegowa przekładnia olejowa,
  • ciężar: 81 kg,
  • prędkość pracy: 3,7 km/h.
W magazynie
Zapytanie ofertowe

Najwyższa półka

Dla klientów poszukujących maszyny zamiatającej z najwyższej półki polecamy zamiatarkę Tielbuerger tk36 opartą na silniku Hondy. To połączenie japońskiej precyzji i niemieckiej jakości. Oznacza to, że urządzenie jest niezawodne oraz bardzo dokładne. Inwestycja w ten model to gwarancja pewności opłacalnego, sprawnego, wydajnego urządzenia. Jego szybkie tempo pracy, szeroki zakres zamiatania oraz mobilność sprawiają, że jest bardzo skuteczne. Za wygodę pracy odpowiada niezawodny, japoński silnik oraz regulowana kierownica, a także uniwersalna szczotka, która dotrze w każdy zakamarek.

Warto zaznaczyć, że ten model współpracuje z wieloma akcesoriami, dostępnymi w naszej ofercie. Są to m.in.: zbiornik z tworzywa sztucznego na zmiatane nieczystości AD-310-030TS, plandeka ochronna AY-030-001TS, zbieracz do liści AE-002-035TS, reflektor akumulatorowy AD-350-159TS, elektryczne urządzenie zraszające ze zbiornikiem na wodę. AD-311-055TS, szczotka boczna AD-090-128 czy też uniwersalna szczotka z podwójnym włosiem 0,80 m AD-090-082.

Wyprodukowane przez specjalistów

Urządzenie przyjeżdża do nas prosto z Niemiec, gdzie pod czujnym okiem specjalistów powstają wszystkie maszyny firmy Tielbuerger. Wytężona praca tamtejszych inżynierów sprawia, że zadowoleni klienci otrzymują niezawodne i praktycznie urządzenia, służące bez problemu przez wiele lat. To właśnie długowieczność produktów Tielbuerger sprawia, że z roku na rok grono klientów wciąż się powiększa.

Co zyskujesz?

Inwestując w sprzęt zawarty w tej kategorii, zyskujecie Państwo kompletne i niezawodne urządzenie, które raz na zawsze rozwiąże problem zalegających na naszych placach, podjazdach czy też chodnikach liści i gałęzi. Model tk36 gotowy jest do pracy na dużym terenie przez wiele godzin. Japoński silnik zabudowany niemieckimi narzędziami to strzał w dziesiątkę. Jeżeli więc jesteście Państwo zainteresowani sprzętem najwyższej jakości, zapraszamy do zakupów.

Rodzaj napędu / silnik: Honda GCV160
Szerokość robocza: 80 cm
Średnica szczotek: 0,30m
Nacisk szczotki: bezstopniowy
Zamiatanie przy samej ścianie: Tak
Skrzynia biegów: 1 biegowa przekładnia olejowa
Ogumienie: wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne, koła wielosezonowe, z bezstopniową regulacją wysokości szczotki
Predkość: ok. 3,7 km/h
Regulacja kierownicy: 4 stopniowa regulacja szybka