Kod produktu
AD-352-445TS

Zamiatarka tk38 Honda GCV170 AD-352-445TS

Właściwości:
 • Silnik: Honda GCV170,
 • ciężar: 86 kg,
 • szerokość robocza: 0,80 m,
 • średnica szczotki: 0,30 m,
 • prędkość pracy: ok. 3,7 km/h,
 • 3-biegowa przekładnia olejowa z 1 biegiem do tyłu,
 • ogumienie o wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne,
 • koła wielosezonowe,
 • bezstopniowa regulacja wysokości szczotki,
 • uniwersalna szczotka z podwójnym włosiem,
 • zamiatanie przy samej ścianie,
 • 4-stopniowa regulacja kierownicy.
W magazynie
Zapytanie ofertowe

Zamiatarka tk38 Honda GCV170 AD-352-445TS

Sprzątać można szybko i komfortowo. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie sprzęty. Zamiatarka tk38 z silnikiem Honda GCV170 w ekspresowym tempie usunie kurz z zewnętrznych powierzchni, nie powodując jego unoszenia. Urządzenie zamiata dokładnie za sprawą efektywnych, bocznych szczotek. Docierają one nawet do trudno dostępnych miejsc. Dzięki temu można cieszyć się z czystego parkingu, garażu czy też chodnika. Urządzenie skonstruowano tak, aby mógł korzystać z niego praktycznie każdy. To wysokiej jakości rozwiązanie w niskiej cenie.

Produkt jest niedrogi w eksploatacji. Nie wymaga zbyt szczegółowej konserwacji, ale w razie konieczności producent zadbał o szeroki asortyment części zamiennych. Składa się na niego np. bogata oferta dedykowanych szczotek. Nie brakuje również dodatkowych akcesoriów jak m.in.: zbiornik z tworzywa sztucznego na zmiatane nieczystości AD-310-030TS, plandeka ochronna AY-030-001TS, zbieracz do liści AE-002-035TS, reflektor akumulatorowy AD-350-159TS, elektryczne urządzenie zraszające ze zbiornikiem na wodę AD-311-055TS, szczotka (boczna, z podwójnym włosiem, do śniegu, do mocno lub mało zabrudzonych powierzchni), lemiesz do odśnieżania, łańcuchy śniegowe KC-002-001, koła (Polar Trec, o profilu rolniczym, wielosezonowe).

Rodzinna firma z tradycjami

Producentem zamiatarek jest firma Tielbürger. Niemieckie przedsiębiorstwo zaczynało jako rodzinny biznes. Dziś produkty Tielbürger dzięki swojej wytrzymałości i ergonomiczności zyskały uznanie klientów z różnych krajów. Koncern od ponad 60 lat hołduje tym samym zasadom, skutecznie łącząc najwyższą jakość wykonania z atrakcyjną ceną.

Bogaty wybór modeli

Zamiatarka tk38 to urządzenie o efektywnych parametrach. Tielbürger w swojej ofercie zadbał jednak również o modele cechujące się np. większą szerokością roboczą, bo sięgającą aż 120 cm. Z powodzeniem można znaleźć także maszyny napędzane silnikami Briggs & Stratton, a nie jednostkami Hondy. Możliwość wyboru dotyczy też m.in. regulacji kierownicy i szybkości pracy szczotki zamiatającej. Ta różnorodność stanowi odpowiedź na indywidualne potrzeby klientów, które przecież nie są takie same.

Rodzaj napędu / silnik: Honda GCV160
Szerokość robocza: 80 cm
Średnica szczotek: 0,30m
Nacisk szczotki: bezstopniowy
Zamiatanie przy samej ścianie: Tak
Skrzynia biegów: 3 biegowa przekładnia olejowa z 1 biegiem do tyłu
Ogumienie: o wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne, koła wielosezonowe, z bezstopniową regulacją wysokości szczotki
Predkość: ok. 3,7 km/h
Regulacja kierownicy: 4 stopniowa regulacja szybka