Kod produktu
AD-350-240TS

Zamiatarka tk36 Briggs & Stratton ReadyStart AD-350-240TS

Właściwości:
  • Szerokość robocza 0,8 m,
  • wyposażona w silnik Briggs & Stratton 675 EXI,
  • 1-biegowa przekładnia olejowa,
  • ciężar: 81 kg,
  • prędkość pracy: 3,7 km/h.
W magazynie
Zapytanie ofertowe

Wygodne zamiatanie

Jeżeli szukasz w pełni profesjonalnej maszyny zamiatającej, to dobrze trafiłeś. Zamiatarka Tielbuerger tk36 na silniku Briggs & Stratton to najwyższa półka w kategorii sprzętu zajmującego się utylizacją liści i innych odpadów, które zalegają jesienią na naszych podjazdach, chodnikach, placach itp. Dzięki szeregowi udogodnień, takich jak regulacja kierownicy oraz uniwersalnej szczotki, korzystanie z urządzenia jest bardzo proste i przyjemne. Ponadto maszyna pracuje wydajnie oraz dość szybko - 3,7 km/h. Szerokość robocza wynosi 0,8 m, dzięki czemu można przy jej pomocy pozbyć się odpadów z nawet trudno dostępnych miejsc.

Model tk36 jest kompatybilny z wieloma akcesoriami z naszej oferty. Są to m.in.: zbiornik z tworzywa sztucznego na zmiatane nieczystości AD-310-030TS, plandeka ochronna AY-030-001TS, zbieracz do liści AE-002-035TS, reflektor akumulatorowy AD-350-159TS, elektryczne urządzenie zraszające ze zbiornikiem na wodę. AD-311-055TS, szczotka boczna AD-090-128 czy też uniwersalna szczotka z podwójnym włosiem 0,80 m AD-090-082.

Najwyższa jakość

Powyższy model został wyprodukowany w Niemczech przez inżynierów firmy Tielbuerger. Już od 60 lat dostarcza na rynek sprzęt najwyższej jakości. Dzięki doświadczeniu pracowników w nowych urządzeniach pojawia się coraz więcej udogodnień, które sprawiają, że praca w ogrodzie i jego obrębie staje się przyjemnością. Postaw na sprzęt produkowany przez najlepszych - postaw na Tielbuerger.

Co zyskujesz?

Kupując sprzęt dostępny w tej kategorii, zyskujesz urządzenie zamiatające najwyższej jakości. Model tk36 jest stworzony do pracy na wysokich obrotach i zamiataniu stosunkowo dużych powierzchni. Warto zauważyć, że jest oparty na specjalistycznym silniku Briggs & Stratton, a także, że jest dość ciężkim urządzeniem, dlatego najlepiej sprawdzi się w rękach specjalisty. Szybkie tempo pracy oraz niebywala precyzja sprawiają, że korzystanie z tego sprzętu jest bardzo przyjemnym procesem. Zainwestuj w sprzęt najwyższej jakości - model tk36 czeka na Twój ruch.

Rodzaj napędu / silnik: Briggs & Stratton 675EXI rozruch ręczny
Szerokość robocza: 80 cm
Średnica szczotek: 0,30m
Nacisk szczotki: bezstopniowy
Zamiatanie przy samej ścianie: Tak
Skrzynia biegów: 1 biegowa przekładnia olejowa
Ogumienie: o wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne, koła wielosezonowe, z bezstopniową regulacją wysokości szczotki
Predkość: ok. 3,7 km/h
Regulacja kierownicy: 4 stopniowa regulacja szybka