Zamiatarka tk58 Honda GXV160 AD-372-045TS

W magazynie

Quick overview:
Właściwości:
- Silnik: Honda GXV160,
- ciężar: 98 kg,
- szerokość robocza: 1,20 m,
- średnica szczotki: 0,30 m,
- prędkość pracy: ok. 2,6 -4,2 km/h,
- 3-biegowa przekładnia olejowa z 1 biegiem do tyłu,
- ogumienie o wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne,
- koła wielosezonowe,
- 8-stopniowa regulacja prędkości obrotowej szczotek zamiatających,
- zamiatanie przy samej ścianie,
- 4-stopniowa regulacja kierownicy,
Kod produktu:AD-372-045TS

Opis

Zamiatarka tk58 Honda GXV160 AD-372-045TS

Zamiatarka tk58 z silnikiem Honda GXV160 charakteryzuje się atrakcyjną ceną połączoną z wydajną pracą. To efektywne urządzenie do usuwania brudu z np. chodnika. Swoje zadania wykonuje komfortowo dla użytkownika, bo podczas pracy nie wznieca kurzu. Łatwym zadaniem jest także opróżnianie pojemnika, w którym zbierają się nieczystości. Dzięki temu z maszyny może korzystać praktycznie każdy. Zamiatarka została wykonana z najwyższej jakości materiałów. To one gwarantują wiele lat udanej eksploatacji.

Pomimo wagi bliskiej 100 kg, sprzęt należy do łatwych w obsłudze, a jednocześnie tanich w utrzymaniu. Wszystko za sprawą producenta, który zadbał o szeroki asortyment części zamiennych oraz dodatkowych, jak: zbiornik z tworzywa sztucznego na zmiatane nieczystości AD-200-030TS, plandeka ochronna AY-029-001TS, zbieracz do liści AE-090-035TS, reflektor akumulatorowy AD-350-159TS, elektryczne urządzenie zraszające ze zbiornikiem na wodę AD-311-055TS, szczotki (boczna, z podwójnym włosiem, do śniegu, do mocno/mało zabrudzonych powierzchni), łańcuchy śnieżne KC-002-001, koła (Polar Trec, o profilu rolniczym, wielosezonowe).

Gwarancja jakości

Producentem zamiatarek jest firma Tielbürger. Niemieckie przedsiębiorstwo posiada ponad 60-letnią tradycję, która zrodziła się na bazie pełnego pasji, rodzinnego biznesu. Koncern produkuje ekstremalnie żywotne, a zarazem funkcjonalne i ergonomiczne maszyny. Firma dba o klientów na wielu polach, także w zakresie części zamiennych.

Bogaty wybór modeli

Zamiatarka idealnie nada się zarówno do domu, jak i firmy. Trzeba spełnić tylko jeden warunek, a mianowicie dobrać sprzęt do własnych potrzeb. W przedsiębiorstwach przydadzą się modele o nieco większej szerokości roboczej jak np. 120 cm. Poszczególne wersje różnią się także silnikami. Klienci Tielbürger mogą wybierać między jednostkami Hondy oraz Briggs & Stratton. Podczas decyzji warto zwrócić również uwagę na asortyment w zakresie dodatkowego wyposażenia, bo poszczególne zamiatarki mogą posiadać odmienne akcesoria.

Informacje dodatkowe

Producent Tielbürger
Rodzaj napędu / silnik Honda GXV160
Szerokość robocza 120 cm
Średnica szczotek 0,30m
Regulacja prędkości obrotowej szczotek zamiatających 8 stopniowa
Nacisk szczotki bezstopniowy
Zamiatanie przy samej ścianie Tak
Skrzynia biegów 3 biegowa przekładnia olejowa z 1 biegiem do tyłu
Ogumienie o wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne, szerokie koła wielosezonowe, zmienna prędkość szczotki zamiatającej, z bezstopniową regulacją wysokości szczotki
Predkość ok. 2,6 - 4,2 km/h
Regulacja kierownicy 4 stopniowa regulacja szybka

Mogą cię również zainteresować następujące produkty