Kod produktu
AD-550-040TS

Zamiatarka tk36professional Briggs & Stratton ReadyStart AD-550-040TS

Właściwości:
  • Silnik: Briggs & Stratton ReadyStart,
  • ciężar: 93 kg,
  • szerokość robocza: 0,80 m,
  • średnica szczotki: 0,35 m,
  • prędkość pracy: ok. 3,1 km/h,
  • 1-biegowa przekładnia olejowa,
  • ogumienie o wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne,
  • uniwersalna szczotka z podwójnym włosiem,
  • koła wielosezonowe,
  • 7-stopniowa regulacja kierownicy.
W magazynie
Zapytanie ofertowe

Zamiatarka tk36 Professional Briggs & Stratton ReadyStart AD-550-040TS

Tylko najlepszej jakości urządzenia perfekcyjnie poradzą sobie z problemem kurzu i brudu na zewnętrznych powierzchniach. Zamiatarka tk36 Professional z silnikiem Briggs & Stratton ReadyStart pozwoli usunąć zanieczyszczenia, z którymi zmagają się właściciele chodników, garaży i podwórek. To urządzenie przyda się w każdej firmie, czy też domu. Zamiatarka powstała przy wykorzystaniu solidnych materiałów, gwarantujących wieloletnią wytrzymałość. Producent zadbał także o konstrukcję pozwalającą na komfortowe użytkowanie.

Tielbürger amatorom zamiatarek oferuje dodatkowe wyposażenie: zbiornik z tworzywa sztucznego na zmiatane nieczystości AD-550-030TS, plandeka ochronna AY-031-001TS, zbieracz do liści AE-082-030TS, elektryczne urządzenie zraszające ze zbiornikiem na wodę AD-511-055TS, szczotki (boczna, z podwójnym włosiem, do śniegu, do mocno/mało zabrudzonych powierzchni), lemiesz do odśnieżania AE-080-030TS, łańcuchy śniegowe KC-002-001, koła (Polar Trec, o profilu rolniczym, wielosezonowe).

Solidna jakość wykonania

Tielbürger to firma niemiecka. Jej produkty cechują się profesjonalnym wykonaniem, w którym każdy detal ma znaczenie. Przedsiębiorstwo od ponad 60 lat wciąż udoskonala i rozszerza ofertę, aby klienci na całym świecie mogli się cieszyć z wytrzymałych, a zarazem wygodnych w eksploatacji maszyn ogrodowych.

Wybrać każdy może

Zamiatarka tk36 Professional to specjalistyczny sprzęt, który z powodzeniem może być używany w domu. W naszym sklepie online można znaleźć łącznie kilkadziesiąt modeli zamiatarek w bardzo atrakcyjnej cenie. Różnią się one szerokością roboczą, prędkością pracy, wydajnością i wyposażeniem. To od klienta zależy także decyzja w zakresie istotnych funkcjonalności. Każdy z dostępnych modeli gwarantuje zadowolenie z zakupu, dlatego już dziś warto zainwestować we własny komfort.

Rodzaj napędu / silnik: Briggs & Stratton ReadyStart
Szerokość robocza: 80 cm
Średnica szczotek: 0,35m
Nacisk szczotki: bezstopniowy
Skrzynia biegów: 1 biegowa przekładnia olejowa
Ogumienie: o wymiarach 13.00 x 5-6 pneumatyczne, koła wielosezonowe, z bezstopniową regulacją wysokości szczotki
Predkość: ok. 3,1 km/h
Regulacja kierownicy: 7 stopniowa