Kod produktu
AI-043-001TS

Wertykulator tv405 Briggs & Stratton 550 Series AI-043-001TS

Właściwości:
  • Entry Class Wertykulator tv405,
  • szerokość robocza: 0,38 m,
  • wydajność powierzchniowa do 1250 m2/h,
  • bezobsługowy napęd z paskiem klinowym,
  • bezstopniowa regulacja głębokości roboczej,
  • obręcze z tworzywa sztucznego,
  • oszczędność miejsca w pozycji transportowej,
  • wyposażony w silnik: Briggs&Stratton 550 Series,
  • ciężar: 36 kg.
W magazynie
Zapytanie ofertowe

Wertykulator tv405 Briggs&Stratton 550 Series AI-043-001TS

Wertykulator tv405 z silnikiem Briggs&Stratton to urządzenie ogrodnicze przydatne zwłaszcza w okresie wczesnej wiosny. To bowiem właśnie wtedy jego użytkownicy stają przed koniecznością usunięcia martwych części roślin, mchów czy chwastów z trawnika. Cięcie darni przy użyciu proponowanego sprzętu odbywa się szybko i skutecznie, pozwalając czynić to zarówno powierzchniowo, jak i dogłębnie. Należy stwierdzić, że trudno obecnie znaleźć na rynku urządzenie, które byłoby w stanie tak oczyszczać trawnik z różnego rodzaju pozostałości, jak wertykulator tv405.

Wśród akcesoriów do wertykulatora tv405 z silnikiem od Briggs&Stratton znajduje się m.in. kosz na zbieranie nieczystości o pojemności aż 33 l AI-043-030TS. Korzystanie z niego pozwala jeszcze szybciej i wygodniej dla osoby posługującej się proponowanym sprzętem dokonywać przycinania darni.

Tielbuerger – firma, której wyroby potwierdzają legendarną, niemiecką jakość

Dlaczego wyroby marki Tielbuerger są tak bardzo cenione nie tylko w Niemczech, ale też w innych krajach? Dzieje się tak, ponieważ są wykonane perfekcyjnie pod każdym względem, proste w obsłudze i, co ważne, dostępne w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Radzimy wszystkim przekonać się osobiście o ich jakości.

Oferujemy wertykulatory wyposażone w silniki od różnych producentów

W ofercie widniejącej na stronie tielbuerger.pl ujęte zostały różne modele urządzenia, którymi jest wertykulator. Niejednolitość między nimi widoczna jest przede wszystkim pod względem ich ciężaru, posiadanych silników, a także liczby kompatybilnych z nimi akcesoriów. Niezależnie jednak od tego, na zakup którego produktu zdecyduje się dana osoba, może być pewna otrzymania urządzenia najwyższej klasy. Polecamy więc wszystkim zainteresowanie się modelami wertykulatora takimi jak tv450 z silnikiem Hondy lub Briggs&Stratton, a także pozostałymi.

Rodzaj napędu / silnik: Briggs & Stratton 550 Series
Wydajność: do 1250 m 2 /h
Szerokość robocza: 38 cm