Kod produktu
AI-046-201TS

Wertykulator tv410 Honda GP160 AI-046-201TS

Właściwości:
  • Professional Class Wertykulator tv410 z wałem nożowym,
  • szerokość robocza: 0,38 m,
  • wydajność powierzchniowa do 1250 m2/h,
  • bezobsługowy napęd z paskiem klinowym,
  • bezstopniowa regulacja głębokości roboczej,
  • obręcze z blachy stalowej z łożyskami kulkowymi,
  • wyposażony w silnik: Honda GP160,
  • ciężar: 41 kg.
W magazynie
Zapytanie ofertowe

Wertykulator tv410 Honda GP160

Wertykulator tv4010 Honda GP160 jest urządzeniem, które znajduje dla siebie zastosowanie przede wszystkim w momencie, gdy nadchodzi wiosna. Służy ono bowiem do usuwania martwych części roślin, mchów oraz chwastów z trawników. Zaletą sprzętu jest przede wszystkim możliwość regulowania jego pracy. Bez problemu radzi sobie z oczyszczaniem darni powierzchniowo oraz dogłębnie. Poza tym proponowany wertykulator jest bardzo prosty w obsłudze, wydajny i zdolny do działania przez wiele lat.

Na tielbuerger.pl znaleźć można także różnego rodzaju akcesoria do opisywanego wertykulatora tv410, a wśród nich m.in. wał nożowy z ostrzami AI-045-030TS, wał z bijakami AI-045-031TS czy wał aerujący AI-045-032TS, wykorzystanie których pozwala jeszcze bardziej usprawnić działanie sprzętu.

Dlaczego warto sięgać po wyroby marki Tielbuerger?

Wyroby marki Tielbuerger cieszą się stale wzrastającym zainteresowaniem wśród osób poszukujących wysokiej jakości urządzeń ogrodniczych, ponieważ dokonując ich zakupu, zyskują pewność otrzymania urządzeń prostych w obsłudze, trwałych i zdolnych do działania przez długi czas. Dokładnie tak, jak oferowane w tym miejscu wertykulatory.

Szeroki wybór wertykulatorów marki Tielbuerger

Poza opisywanym wertykulatorem tv410 w naszej ofercie widnieją również inne modele urządzenia, różniące się przede wszystkim pod względem ciężaru oraz liczby akcesoriów, w które dodatkowo mogą zostać wyposażone. Duży wybór artykułów ułatwia klientom odnalezienie najbardziej dostosowanego do ich potrzeb, co powoduje, że wyroby od Tielbuerger nieustannie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółową specyfiką poszczególnych modeli.

Rodzaj napędu / silnik: Honda GP160
Wydajność: do 1250 m 2 /h
Szerokość robocza: 38 cm