Kod produktu
AI-521-201TS

Wertykulator wielkopowierzchniowy tv920 Honda GX270 AI-521-201TS

Właściwości:
  • Silnik Honda GX270,
  • Wydajność do 4000 m2/h,
  • Szerokość robocza 90 cm,
  • Ciężar: 106 kg,
  • Ostrza z utwardzanej stali węglowej,
  • Bezobsługowy napęd z paskiem klinowym,
  • Bezstopniowa regulacja głębokości roboczej,
  • Stalowe obręcze na łożyskach kulkowych z pneumatycznym ogumieniem,
  • Sprzęgło przeciwprzeciążeniowe zabezpieczające ostrza,
  • Obsługa z siedziska operatora.
W magazynie
18 739,78 zł 15 235,59 zł
Zapytanie ofertowe

Wertykulator wielkopowierzchniowy tv920 Honda GX270 AI-521-201TS

Życie należy sobie ułatwiać także w przypadku prac ogrodowych. W pielęgnacji idealnego trawnika pomoże wertykulator wielkopowierzchniowy. To niezastąpiona maszyna, gdy musimy zadbać o odpowiednie warunki wzrostu dla trawy. Ostrza urządzenia skutecznie usuwają niepożądanych gości w postaci filcu. Dzięki temu ziemia się napowietrza, a substancje odżywcze są łatwiej transportowane. W efekcie trawa zyskuje na wytrzymałości i szybciej rośnie. Wertykulator posiada jednak ograniczone możliwości względem wydajności.

W przypadku, gdy posiadamy duży ogród, postawmy na modele wielkopowierzchniowe. Są wydajniejsze od podstawowych wersji, bo ich możliwości to nawet 4000 m2/h. Poza tym wertykulator tv920 można obsługiwać z fotela kierowcy, co zwiększa komfort działania. Wystarczy jeden ruch ręką, aby pozycja transportowa zamieniła się w roboczą. Producent zadbał także, aby podczas pracy urządzenie nie niszczyło podłoża.

Sprawdzone rozwiązania gwarancją sukcesu

Renomowanym wytwórcą wertykulatorów jest niemiecka firma Tielbuerger. Na rynku figuruje od dekad i w tym czasie dała się poznać jako wybitny producent maszyn ogrodniczych. Przedsiębiorstwo współpracuje z uznanymi organizacjami. Wszystko po to, aby ciągle się rozwijać i oferować swoim klientom jedynie najlepszy asortyment.

Jeden zakup na wiele lat

Wysokiej klasy wertykulator wielkopowierzchniowy to oszczędność dla portfela. Raz zakupiony sprzęt służy przez wiele lat, pomagając w utrzymaniu idealnego trawnika. W tym segmencie wybór modeli jest jednak spory. Warto zastanowić się nad idealnie dobranymi parametrami. Na naszej stronie oferujemy maszyny o różnej powierzchni roboczej, sięgającej aż 90 cm. Różnice są widoczne także w przypadku silnika, ciężaru i osprzętu. Przed zakupem warto dokładnie sprecyzować swoje potrzeby, ale jednego można być pewnym. Bez względu na wybór otrzymamy akcesoria najwyższej klasy.

Rodzaj napędu / silnik: Honda GX270
Wydajność: do 4.000 m2/h
Szerokość robocza: 90 cm