Kod produktu
AI-044-001TS

Wertykulator tv405 Honda GP160 AI-044-001TS

Właściwości:
  • Entry Class Wertykulator tv405,
  • Szerokość robocza: 0,38 m,
  • wydajność powierzchniowa do 1250 m2/h,
  • bezobsługowy napęd z paskiem klinowym,
  • bezstopniowa regulacja głębokości roboczej,
  • obręcze z tworzywa sztucznego,
  • oszczędność miejsca w pozycji transportowej,
  • wyposażona w silnik: Honda GP160,
  • ciężar: 36 kg.
W magazynie
Zapytanie ofertowe

Wertykulator tv405 Honda GP160 AI-044-001TS

Proponowany wertykulator jest urządzeniem przydatnym zwłaszcza w okresie wiosennym. To właśnie dzięki niemu można pozbyć się szybko i skutecznie martwych części roślin, a także mchów oraz chwastów. Metalowe ostrza sprzętu są w stanie dokonywać cięcia darni zarówno powierzchniowo, jak i głęboko, przygotowując tym samym trawnik na nadejście cieplejszych dni. Można być pewnym, że będzie prezentował się maksymalnie okazale, pozbawiony wszelkiego rodzaju zniszczeń powstałych w trakcie trwania np. zimy.

Na tielbuerger.pl znaleźć można różnego rodzaju akcesoria kompatybilne z wertykulatorem TV450 Honda, a wśród nich m.in. kosz na zbieranie nieczystości o pojemności aż 33 l AL-043-030TS, za sprawą którego oczyszczanie darni z pozostałości po zimie przebiega w jeszcze bardziej komfortowy sposób.

Tielbuerger – ceniony producent urządzeń ogrodniczych na świecie

Niemiecka firma Tielbuerger słynie z regularnego dostarczania coraz bardziej nowoczesnych urządzeń ogrodniczych. Jednym z nich jest wertykulator tv405 Honda – urządzenie wysoce skuteczne w pionowym nacinaniu darni, pozwalając tym samym szybko i skutecznie usunąć z niej wszystkie, niepożądane składniki.

Wertykulatory różnego rodzaju i na każdą kieszeń

Osoby zaopatrujące się w urządzenia ogrodnicze na stronie tielbuerger.pl stają przed szansą nabycia w atrakcyjnej cenie najnowszych wersji wertykulatora, będącego sprzętem o szerokim zastosowaniu i prostego w obsłudze. Swoim klientom oferujemy – poza opisywanym w tym miejscu modelem tv450 – także innego typu artykuły, różniące się od niego m.in. pod względem ciężaru ogólnego oraz liczby akcesoriów, które mogą zostać do nich dołączone. Różnorodność naszego asortymentu w znacznym stopniu ułatwia odnalezienie właściwego wertykulatora, adekwatnego do potrzeb i możliwości finansowych danego klienta.

Rodzaj napędu / silnik: Honda GP160
Wydajność: do 1250 m 2 /h
Szerokość robocza: 38 cm