Kosiarka bijakowa t920 z silnikiem Honda AS-101-001TS

W magazynie

Quick overview:
Właściwości:
– kosiarka bijakowa t920 z silnikiem Honda AS-101-001TS;
– do pracy z pojazdami z uchwytem kulowym;
– szerokość robocza: 0,90 mm;
– wydajność koszenia: 20-120 m;
– ogumienie: pneumatyczne 16 x 6,50-6 z profilem do trawników;
– z wyposażeniem silnikowym: Honda GX390;
– ciężar: 197 kg.
Kod produktu:AS-101-001TS

Opis

Kosiarka bijakowa t920 z silnikiem Honda AS-101-001TS

Kosiarka bijakowa do quada z silnikiem Honda GX390 jest urządzeniem niezwykle przydatnym dla osób, którym zależy na utrzymaniu poszczególnego terenu zieleni w jak najlepszym stanie. Dzięki niej możliwe jest nie tylko ścinanie trawy, ale też pokonywanie krzewów, chwastów oraz samosiejek drzew. Możliwości sprzętu sprawiają, że również rozrzucenie kretowisk nie stanowi dla niego żadnego problemu, co także wpływa na jego ogólną atrakcyjność, skutkującą stale wzrastającą liczbą użytkowników proponowanej kosiarki.

Jednym z największych atutów proponowanej kosiarki bijakowej do quada jest wyposażenie jej w silnik Honda GX390. Fakt ten sprawia, że urządzenie jest gotowe do użycia od razu po dokonaniu zakupu w naszym sklepie, oferującym nabycie sprzętu w bardzo atrakcyjnej cenie i bez konieczności wychodzenia z domu.

Dlaczego wyroby marki Tielbuerger są tak bardzo popularne?

Kosiarki bijakowe do quada są jednymi z wielu urządzeń oferowanych przez niemiecką markę Tielbuerger, które swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim perfekcyjnemu wykonaniu pod każdym względem oraz wielkim możliwościom. Dzięki nim utrzymanie porządku w ogrodzie, parku czy na skwerze jest zdecydowanie łatwiejsze, niż w przypadku korzystania z tradycyjnych kosiarek.

Kosiarki bijakowe do quada dostępne w naszej ofercie

Korzystając z naszych usług, klienci sklepu internetowego Tielbuerger.pl stają przed szansą nabycia kosiarek bijakowych do quada w wielu odsłonach. Największą różnicę pomiędzy proponowanymi modelami urządzenia stanowi silnik, w który zostały wyposażone. Kosiarka t920 może bowiem korzystać m.in. z silnika Honda GX930, ale też B&S Vanguard AS-110-001TS. Ponadto opisywane w tym miejscu urządzenia nie są jednolite pod względem ciężaru. Kosiarka bijakowa do quada z silnikiem Hondy waży 197 kg, model korzystający zaś z silnika od B&S Vanguard – 201 kg.

Informacje dodatkowe

Rodzaj napędu / silnik Honda GX390
Szerokość robocza 90 cm