Kod produktu
AD-161-001TS

Zamiatarka ręczna tk14 AD-161-001TS

Właściwości:
  • Ręczny rodzaj napędu,
  • układ dwóch walców,
  • niewielkie wymiary,
  • pojemność zbiornika: 50 l,
  • szerokość robocza: 0,90 m,
  • 3150 m2 na godzinę,
  • ciężar: 29 kg.
W magazynie
Zapytanie ofertowe

Zadbaj o swoją posesję

Zamiatarka ręczna tk14 to urządzenie, które rozwiąże Twoje problemy ze sporą ilością zabrudzeń znajdujących się na kostce brukowej zdobiącej podłoże Twojej posesji. Solidnie wykonana konstrukcja gwarantuje długowieczność maszyny, która potrafi zamieść nawet do 3150 m2 na godzinę. Za sprawą dość dużej szerokości roboczej, urządzenie zamiata bardzo obszernie, a przede wszystkim - precyzyjnie. Tę drugą cechę, zamiatarka posiada dzięki specjalnemu układowi dwóch walców. Zbiornik w tym modelu ma aż 50 l pojemności, co może okazać się kluczowe w przypadku nieco większych posesji. Warto zadbać o swój komfort podczas użytkowania tego rodzaju sprzętu i zainwestować w intuicyjny oraz niezawodny sprzęt.

Profesjonalny sprzęt

Model tk14 został wykonany w Niemczech przez specjalizującą się w tego rodzaju sprzęcie, firmę Tielbuerger. Wychodzący spod ręki inżynierów Tielbuerger cechuje niezawodność i precyzyjne wykonanie. Firma już od ponad 60 lat dostarcza na rynek europejski produkty najwyższej jakości, niezwykle wydajne i zwiększające komfort pracy swoich zadowolonych klientów.

Słuszna inwestycja

Dobra zamiatarka to urządzenie, w które bez wątpienia opłaca się zainwestować. Dzięki niej możemy w komfortowy sposób zadbać o stan swojej posesji. Model tk14 jest bardzo prosty w obsłudze, a także bardzo efektywny. Ponad 3000 m2 na godzinę jest wskaźnikiem dosadnie potwierdzającym wydajność tego urządzenia. Ponadto model ten zawiera pojemny zbiornik i jest dość szeroki, dzięki czemu zamiata się znacznie szybciej. Warto pamiętać jednak, że jest to urządzenie dość ciężkie. W naszej ofercie znajdują się jednak również urządzenia mniejsze. Pytanie brzmi: czego szukamy? Jeżeli potrzebujemy do pracy sprzętu o takim ciężarze, to model tk14 jest idealnym rozwiązaniem.

Rodzaj napędu / silnik: ręczna
Przeniesienie siły: łańcuch
Sposób zamiatania: układ walców podwójnych
Wymiary w mm (dł. x wys. x szer.): 1091x760x416
Szerokość robocza: 90 cm
Pojemność zbiornika: 50 litrów
Wydajność: 3150 m2/h