Kod produktu
AD-160-001TS

Zamiatarka ręczna tk10 AD-160-001TS

Właściwości:
  • Ręczny rodzaj napędu,
  • układ dwóch walców,
  • niewielkie wymiary,
  • pojemność zbiornika: 40 l,
  • szerokość robocza: 0.80 m,
  • 2800 m2 na godzinę,
  • ciężar: 14 kg.
W magazynie
2 496,80 zł 2 029,92 zł
Zapytanie ofertowe

Komfortowe zamiatanie

Zamiatarka ręczna tk10 jest urządzeniem, które przyda się każdemu właścicielowi większej lub mniejszej posesji. Dzięki swojej konstrukcji i specjalnemu układowi dwóch walców idealnie nada się do oczyszczenia np. kostki brukowej na prywatnym terenie. Urządzenie jest proste i wygodne w obsłudze, przez co korzystanie z niego - bardzo przyjemne. Dodatkowo waży ono tylko 14 kg i jest niewielkich rozmiarów, śmiało można je schować np. w garażu. Dzięki pracy walców mamy pewność, że teren naszej posesji jest dokładnie zamieciony. Urządzenie pracuje cicho i bardzo wydajnie. Dzięki zastosowanym w nim rozwiązaniom potrafi zamieść do 2800 m2/h. Pojemny zbiornik oraz dość duża szerokość robocza gwarantują precyzję i nieprzerwaną pracę urządzenia. Sprawdź sam, ile możesz zyskać, kupując ten model. To idealne rozwiązanie dla właścicieli posesji, którzy pragną zachować na swoim terenie ład i porządek.

Renomowany producent

Oferowany model, podobnie jak wszystkie produkty z tej kategorii, został wyprodukowany przez niemiecką firmę Tielbuerger. Od ponad 60 lat specjalizuje się w produkcji profesjonalnego sprzętu przeznaczonego do pracy w obrębie ogrodu oraz posesji. Dzięki wytężonej pracy niemieckich inżynierów każdy klient ma pewność, że w jego ręce trafia sprawdzone, trwałe i nieskomplikowane w obsłudze urządzenie, które znacząco zwiększy komfort pracy.

Niebanalny model

Zamiatarka tk10 to bardzo instynktowny model, który wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów swoją wydajnością. Jest gotowe do wytężonej i efektywnej pracy, zarazem bardzo precyzyjne dzięki specjalnemu układowi dwóch walców. W porównaniu z innymi urządzeniami, ten model jest dość lekki oraz bardzo wydajny. Ponadto zajmuje mało miejsca i jest prosty w obsłudze. Jest więc idealnym wyborem dla każdego, kto pragnie zadbać o stan swojego podjazdu czy też chodnika, a nie ma zbyt dużo wolnego miejsca na przechowywanie tego rodzaju sprzętu.

Rodzaj napędu / silnik: ręczna
Przeniesienie siły: pasek okrągły
Sposób zamiatania: układ walców podwójnych
Wymiary w mm (dł. x wys. x szer.): 800x660x330
Szerokość robocza: 80 cm
Pojemność zbiornika: 40 litrów
Wydajność: 2800 m2/h