Kod produktu
AA-270-040TS

Kosiarka listwowa t70 Briggs & Stratton 750 OHV AA-270-040TS

Właściwości:
  • kosiarka listwowa t60,
  • razem z listwą tnącą uniwersalną SC – 0,97 m i regulowanymi płozami,
  • prędkość pracy: 2,8 km/h,
  • 1 bieg do jazdy w przód, 1 bieg tylny,
  • automatyczny hamulec bezpieczeństwa,
  • ogumienie o wymiarach: 3.50-6,
  • wyposażona w silnik Briggs & Stratton 750 OHV
W magazynie
20 915,79 zł 17 004,71 zł
Zapytanie ofertowe

Kosiarka listwowa t60 Briggs&Stratton 750 OHV AA-260-040TS

Kosiarka listwowa do ciągnika t60 Briggs&Stratton jest powszechnie wykorzystywanym urządzeniem ogrodniczym, najczęściej w celu usuwania trawy i zarośli z takich terenów zieleni, jak łąka, ogród czy skwer. System listwowy, w który została wyposażona, doskonale sprawdza się podczas pracy przy żniwach, jak również do ścinania na odpowiedniej wysokości wyjątkowo delikatnych roślin. Posługując się w tym celu proponowaną kosiarką, zyskujemy pewność, że nie zniszczy ona najcenniejszych okazów z danego ogrodu lub jakiegokolwiek innego miejsca, w którym został wcześniej zasadzony.

Korzystające z usług naszego sklepu osoby zyskują szansę zwiększenia możliwości nabytej przez siebie kosiarki listwowej do ciągnika t60 poprzez dokupienie do niej odpowiednich akcesoriów. Wśród nich znaleźć można przede wszystkim listwy tnące uniwersalne ESM-SC o różnej wielkości z regulowanymi płazami, a także podwójne ogumienie oraz koła bliźniacze.

Tielbuerger – niemiecka firma, której zaufały miliony klientów

Niemiecka firma Tielbuerger słynie z ciągłego opracowywania nowych technologii, których zastosowanie w procesie produkcji takich urządzeń, jak kosiarka listwowa do ciągnika t60 pozwala osobom z nich korzystającym pielęgnować własne tereny zieleni komfortowo i wyjątkowo skutecznie.

Oferujemy kosiarki listwowe do ciągników w najnowszej wersji

Na stronie tielbuerger.pl jej użytkownicy znajdą kosiarki listowe do ciągników w różnych odsłonach. Opisywany w tym miejscu model t60 z silnikiem Briggs&Stratton jest jednym z wielu. Poza nim oferujemy swoim klientom m.in. takie modele, jak t50 z silnikiem Honda GX120, który różni się od pozostałych zwłaszcza pod względem własnego ciężaru, a także liczby akcesoriów, które można do niego dokupić w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy więc do poznania szczegółów oferty w celu dokonania wyboru kosiarki w największym stopniu dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Moc silnika: do 4,1 kW (5,5 KM)
Szerokość robocza: 117 cm
Wydajność: do 5.000 m2/h
Predkość: 2,2 - 4,3 km/h
Skrzynia biegów: przekładnia przełączalna Vario, 7 biegów do przodu i 7 biegów wstecz
Bezserwisowy napęd pasowy: Tak
Wał przekaźnika ruchu: Tak
Sprzęgło przeciwprzeciążeniowe: Tak
Automatyczny hamulec: Tak
Wyłącznik czuwakowy: Tak
Ogumienie: szerokie opony o wymiarach 16 x 6,5-8