Kod produktu
AA-265-040TS

Kosiarka listwowa t60 Honda GX160 AA-265-040TS

Właściwości:
  • kosiarka listwowa t60,
  • razem z listwą tnącą uniwersalną SC 0,97 m i regulowanymi płozami,
  • prędkość pracy: 2,8 km/h,
  • 1 bieg do jazdy w przód, 1 bieg tylny,
  • automatyczny postojowy hamulec bezpieczeństwa,
  • ogumienie o wymiarach: 3.50-6,
  • wyposażona w silnik: Honda GX160,
  • ciężar: 100 kg.
W magazynie
18 550,88 zł 15 082,02 zł
Zapytanie ofertowe

Kosiarka listwowa t60 Honda GX160 AA-265-040TS

Kosiarka listwowa do ciągnika t60 z silnikiem Honda GX160 to bardzo wysokiej klasy urządzenie ogrodnicze, którego wykorzystywanie w celu pielęgnowania poszczególnych terenów zieleni odbywa się bardzo szybko i skutecznie. Usuwanie trawy, zarośli i innych niepożądanych roślin przebiega w sposób komfortowy dla osoby kierującej ciągnikiem, do którego zamontowana jest proponowana w tym miejscu kosiarka. Warto przy tym wspomnieć, że jej bardzo ostry nóż tnący jest w stanie zachować swoje najlepsze właściwości przez bardzo długi czas.

Wśród akcesoriów do kosiarki listwowej do ciągnika t60 z silnikiem Hondy znajdują się takie artykuły, jak listwy tnące uniwersalne ESM-SC o różnej wielkości (m.in. 0,87 m, 0,97 m oraz 1,07 m), a także podwójne ogumienie czy koła bliźniacze. Ich nabycie w korzystnej cenie pozwala jeszcze bardziej zwiększyć poziom funkcjonalności kosiarki.

Tielbuerger – niemiecki producent trwałych i skutecznych kosiarek listwowych do ciągników

Niemiecka firma Tielbuerger od lat zajmuje się produkcją innowacyjnych urządzeń ogrodniczych, stosując przy tym najlepsze pod względem jakościowym materiały, nowoczesne technologie, a także bazując na doświadczeniu i umiejętnościach swoich wysoce wykwalifikowanych pracowników. Połączenie tych wszystkich czynników okazało się w przypadku Tielbuerger najlepszą receptą na sukces.

Kosiarki listwowe do ciągników od Tielbuerger

Kosiarki listwowe do ciągników produkowane przez firmę Tielbuerger stanowią szczególną grupę produktów, które mamy przyjemność zaoferować swoim klientom. Zdając sobie sprawę z tego, jak duże zainteresowanie wzbudzają wśród nich, oferujemy różne modele urządzeń, na czele z t60 z silnikiem Hondy czy t70 z silnikiem Briggs&Stratton. Niezależnie jednak od tego, na zakup którego urządzenia zdecyduje się dana osoba, może być pewna otrzymania produktu absolutnie spełniającego jej oczekiwania.

Rodzaj napędu / silnik: Honda GX160
Moc silnika: do 4,1 kW (5,5 KM)
Szerokość robocza: 97 cm
Wydajność: do 2.700 m2/h
Predkość: 2,8 km/h
Skrzynia biegów: 1 bieg do jazdy w przód, 1 bieg tylny
Bezserwisowy napęd pasowy: Tak
Wał przekaźnika ruchu: Tak
Sprzęgło przeciwprzeciążeniowe: Tak
Automatyczny hamulec: Tak
Wyłącznik czuwakowy: Tak
Ogumienie: o wymiarach 3.50-6