Kod produktu
AA-260-040TS

Kosiarka listwowa t60 Briggs & Stratton 750 OHV AA-260-040TS

Właściwości:
  • kosiarka listwowa t60,
  • razem z listwą tnącą uniwersalną SC 0,97 m i regulowanymi płozami,
  • prędkość pracy: 2,8 km/h,
  • 1 bieg do jazdy w przód, 1 bieg tylny,
  • automatyczny postojowy hamulec bezpieczeństwa,
  • ogumienie o wymiarach: 3.50-6,
  • wyposażona w silnik Briggs & Stratton 750 OHV
W magazynie
18 096,09 zł 14 712,27 zł
Zapytanie ofertowe

Kosiarka listwowa t60 Briggs & Stratton 750 OHV AA-260-040TS

Kosiarka listwowa do ciągnika t60 z silnikiem Briggs & Stratton jest wysokiej jakości urządzeniem ogrodniczym wykorzystywanym przez swoich użytkowników w celu koszenia traw i wyjątkowo delikatnych roślin. W przypadku ścinania tych drugich nie trzeba obawiać się o trwałe ich uszkodzenie, ponieważ proponowana kosiarka została wykonana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko wystąpienia tego typu sytuacji praktycznie do zera. Z tego powodu sięgają po nią zarówno profesjonalni ogrodnicy, jak i pozostałe osoby w celu zadbania o własny teren zieleni.

Wśród akcesoriów do oferowanej kosiarki listwowej do ciągnika w naszym sklepie znaleźć można m.in. różnej wielkości listwy tnące uniwersalne ESM-SC z regulowanymi płozami, a także podwójne ogumienie oraz koła bliźniacze, dzięki którym działanie urządzenia charakteryzuje jeszcze wyższy poziom skuteczności.

Tielbuerger – doskonale znana firma wykonująca urządzenia ogrodnicze

Firma Tielbuerger funkcjonuje na rynku już od wielu lat, zdołała więc wypracować sobie bardzo mocną pozycję wśród producentów urządzeń ogrodniczych. Wysokie oceny odnoszące się do jej działalności stanowią rezultat przede wszystkim zaangażowania w doskonalenie wyrobów przez nią oferowanych, a także wnikliwego wsłuchiwania się opinie osób z nich korzystających.

Polecamy także pozostałe kosiarki listwowe z naszej oferty

Korzystając z przygotowanej oferty, wszyscy klienci stają przed szansą nabycia atrakcyjnych cenowo, łatwych w obsłudze oraz wydajnie działających kosiarek listwowych do ciągnika w różnej odsłonie. Niejednolitość pomiędzy proponowanymi modelami dotyczy m.in. silników, w które zostały wyposażone, ich ciężaru oraz liczby akcesoriów możliwych do nabycia w Tielbuerger. Taka różnorodność oferty jest bardzo dużym atutem, ponieważ pozwala zaspokoić oczekiwania wszystkich klientów.

Moc silnika: do 4,1 kW (5,5 KM)
Szerokość robocza: 97 cm
Wydajność: do 2.700 m2/h
Predkość: 2,8 km/h
Skrzynia biegów: 1 bieg do jazdy w przód, 1 bieg tylny
Bezserwisowy napęd pasowy: Tak
Wał przekaźnika ruchu: Tak
Sprzęgło przeciwprzeciążeniowe: Tak
Automatyczny hamulec: Tak
Wyłącznik czuwakowy: Tak
Ogumienie: o wymiarach 3.50-6