Kod produktu
AA-245-040TS

Kosiarka listwowa t40 Briggs & Stratton 550 OHV AA-245-040TS

Właściwości:
  • kosiarka listwowa t40,
  • razem z listwą uniwersalną SC 0,71 m i regulowanymi płozami,
  • prędkość pracy: 2,7 km/h,
  • 1 bieg do przodu,
  • ogumienie o wymiarach 3.00-4,
  • wyposażona w silnik Briggs&Stratton 550 OHV,
  • ciężar: 53 kg.
W magazynie
9 955,35 zł 8 093,78 zł
Zapytanie ofertowe

Kosiarka listwowa t40 Briggs & Stratton 550 OHV AA-245-040TS

Proponowana przez nas kosiarka listwowa do ciągnika jest urządzeniem powszechnie wykorzystywanym na całym świecie do utrzymywania poszczególnych terenów zieleni w jak najlepszym stanie. Charakterystyczny dla niej system listwowy znajduje dla siebie zastosowanie przede wszystkim przy wykonywaniu prac związanych ze żniwami, ale też m.in. do przycinania wyjątkowo wrażliwych roślin. Korzystając z opisywanego sprzętu, można być pewnym, że nie ulegną one zniszczeniu, rozwijając się harmonijnie i ciesząc tym samym wzrok osób korzystających z ogrodu, skweru czy parku, w których zostały zasadzone.

Na tielbuerger.pl znaleźć można nie tylko kosiarkę listwową do ciągnika zt40, ale też szereg akcesoriów, z których korzystanie może usprawnić działanie sprzętu. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim listwę tnącą uniwersalną ESM – 0,71 z regulowanymi płozami IG-015-001, będącą w stanie skosić trawę oraz innego rodzaju rośliny na odpowiedniej wysokości.

Wyroby marki Tielbuerger gwarantują pełne zadowolenie podczas korzystania

Niemiecka firma Tielbuerger, zajmująca się już od wielu lat produkcją maszyn wykorzystywanych w ogrodnictwie, w tym kosiarek listwowych do ciągnika, swoją renomę zawdzięcza nieustannemu poszerzaniu własnego asortymentu oraz wykorzystywaniu najnowszych rozwiązań technologicznych w produkcji swoich urządzeń. Dzięki temu są one tak bardzo cenione na całym świecie.

Szeroki wybór kosiarek listwowych atutem oferty Tielbuerger

Zapoznając się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty, odnaleźć w niej można kosiarkę listwową do ciągnika t40, ale też wiele innych modeli, różniących się przede wszystkim pod względem silnika, w które zostały wyposażone. Najczęściej spotykanymi są artykuły marki Honda (np. GP160), ale też Briggs&Stratton. Niejednolity jest również ciężar kosiarek listwowych, ich ogumienie czy prędkość pracy, który są w stanie osiągnąć. Taka różnorodność oferty sprawia jednak, że każdy nasz klient może nabyć w atrakcyjnej cenie dokładnie taki sprzęt, jakiego oczekuje.

Rodzaj napędu / silnik: Briggs & Stratton 550 Series
Moc silnika: do 2,6 kW (3,5 KM)
Szerokość robocza: 71 cm
Wydajność: 2 000 m2/h
Predkość: 2,7 km/h
Skrzynia biegów: 1 bieg do przodu
Bezserwisowy napęd pasowy: Tak
Sprzęgło przeciwprzeciążeniowe: Tak
Wyłącznik czuwakowy: Tak
Ogumienie: o wymiarach 3.00-4