Nowość

Samojezdna zamiatarka ssąca tks140-150 Elektro AD-168-001TS

W magazynie

Quick overview:
Właściwości:

- Szerokość robocza: 1,43 m,
- Pojemność zbiornika: 150 l,
- Powierzchnia filtra: 6 m2,
- Wydajność: 15000 m2/h,
- Ciężar: 850 kg,
- Czas pracy: 4 h,
- Czas ładowania: 8 h,
- Szczotka boczna (prawa),
- Wytrzymałe ogumienie,
- Układ dwóch walców.
Kod produktu:AD-168-001TS

Opis

Samojezdna zamiatarka ssąca tks140-150 Elektro AD-168-001TS

O wizerunek swojego domu lub firmy warto zadbać. Pomoże w tym zamiatarka samojezdna, która skutecznie wygra walkę z piachem i kurzem, pozostawiając jedynie czyste od zanieczyszczeń powierzchnie. Wyczyszczenie chodników, ścieżek, parkingów i podjazdów na pewno wpłynie na dobre samopoczucie wszystkich ich użytkowników. Może to też przełożyć się na korzyści marketingowe, kiedy mówimy np. o przedsiębiorstwie, bo profesjonalny biznes dba o każdy element działalności. Zamiatarka samojezdna to także korzyści dla zdrowia. Urządzenie wyposażono w specjalny filtr.

Kiedy podstawowa wersja to dla nas za mało, do dyspozycji otrzymujemy wiele dodatkowych akcesoriów. Wśród nich można znaleźć m.in.: miękkie i antystatyczne szczotki do dywanów, zdejmowany odkurzacz oraz sygnalizator cofania. Oferujemy również pełną gamę produktów niezbędnych do codziennej eksploatacji.

Zamiatarka od Tielbuerger

Zamiatarka samojezdna pochodzi z oferty niemieckiej firmy Tielbuerger. To przedsiębiorstwo o znacznym doświadczeniu w produkcji maszyn ogrodniczych. Firma od kilkudziesięciu lat powiększa gamę swoich akcesoriów, a każdy następny produkt charakteryzuje się tę samą, najwyższą jakością, do czego przyczynia się użycie wysokiej klasy materiałów.

Optymalnie, czyli wygodnie i tanio

Wydaje się, że wiele zadań da się wykonać pozornie taniej, bo przecież zamiatać można miotłą i w teorii nie trzeba do tego specjalnych maszyn. Czy na pewno? Zamiatarka samojezdna to kilkukrotnie szybsze sprzątanie, czyli zaoszczędzony czas. W przypadku firmy przekłada się to bezpośrednio na oszczędności. Sam sprzęt posiada atrakcyjną cenę oraz jest ekonomiczny w eksploatacji. Co więcej, w naszej ofercie zadbaliśmy o rozmaite modele. Różnią się one np. szerokością roboczą, długością pracy baterii oraz wydajnością. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli dostosować wybór do swoich potrzeb.

Informacje dodatkowe

Producent Tielbürger
Rodzaj napędu / silnik Bateria 24 V, 1320 W, 4 x 6 V
Czas pracy > 4 h
Przeniesienie siły elektryczne / łańcuch
Sposób zamiatania układ walców podwójnych
Silnikowy napęd walców zamiatających Tak
Wymiary w mm (dł. x wys. x szer.) 1830x1130x1540
Szerokość robocza 112 cm
Powierzchnia filtra 6 ㎡
Pojemność zbiornika 150 litrów
Wydajność 15 000 m2/h

Mogą cię również zainteresować następujące produkty