Kod produktu
AD-168-001TS

Samojezdna zamiatarka ssąca tks140-150 Elektro AD-168-001TS

Właściwości:
  • Szerokość robocza: 1,43 m,
  • Pojemność zbiornika: 150 l,
  • Powierzchnia filtra: 6 m2,
  • Wydajność: 15000 m2/h,
  • Ciężar: 850 kg,
  • Czas pracy: 4 h,
  • Czas ładowania: 8 h,
  • Szczotka boczna (prawa),
  • Wytrzymałe ogumienie,
  • Układ dwóch walców.
W magazynie
145 209,88 zł 118 056,81 zł
Zapytanie ofertowe

Samojezdna zamiatarka ssąca tks140-150 Elektro AD-168-001TS

O wizerunek swojego domu lub firmy warto zadbać. Pomoże w tym zamiatarka samojezdna, która skutecznie wygra walkę z piachem i kurzem, pozostawiając jedynie czyste od zanieczyszczeń powierzchnie. Wyczyszczenie chodników, ścieżek, parkingów i podjazdów na pewno wpłynie na dobre samopoczucie wszystkich ich użytkowników. Może to też przełożyć się na korzyści marketingowe, kiedy mówimy np. o przedsiębiorstwie, bo profesjonalny biznes dba o każdy element działalności. Zamiatarka samojezdna to także korzyści dla zdrowia. Urządzenie wyposażono w specjalny filtr.

Kiedy podstawowa wersja to dla nas za mało, do dyspozycji otrzymujemy wiele dodatkowych akcesoriów. Wśród nich można znaleźć m.in.: miękkie i antystatyczne szczotki do dywanów, zdejmowany odkurzacz oraz sygnalizator cofania. Oferujemy również pełną gamę produktów niezbędnych do codziennej eksploatacji.

Zamiatarka od Tielbuerger

Zamiatarka samojezdna pochodzi z oferty niemieckiej firmy Tielbuerger. To przedsiębiorstwo o znacznym doświadczeniu w produkcji maszyn ogrodniczych. Firma od kilkudziesięciu lat powiększa gamę swoich akcesoriów, a każdy następny produkt charakteryzuje się tę samą, najwyższą jakością, do czego przyczynia się użycie wysokiej klasy materiałów.

Optymalnie, czyli wygodnie i tanio

Wydaje się, że wiele zadań da się wykonać pozornie taniej, bo przecież zamiatać można miotłą i w teorii nie trzeba do tego specjalnych maszyn. Czy na pewno? Zamiatarka samojezdna to kilkukrotnie szybsze sprzątanie, czyli zaoszczędzony czas. W przypadku firmy przekłada się to bezpośrednio na oszczędności. Sam sprzęt posiada atrakcyjną cenę oraz jest ekonomiczny w eksploatacji. Co więcej, w naszej ofercie zadbaliśmy o rozmaite modele. Różnią się one np. szerokością roboczą, długością pracy baterii oraz wydajnością. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli dostosować wybór do swoich potrzeb.

Rodzaj napędu / silnik: Bateria 24 V, 1320 W, 4 x 6 V
Czas pracy: > 4 h
Przeniesienie siły: elektryczne / łańcuch
Sposób zamiatania: układ walców podwójnych
Silnikowy napęd walców zamiatających: Tak
Wymiary w mm (dł. x wys. x szer.): 1830x1130x1540
Szerokość robocza: 112 cm
Powierzchnia filtra: 6 ㎡
Pojemność zbiornika: 150 litrów
Wydajność: 15 000 m2/h