Nowość

Samojezdna zamiatarka ssąca tks140-150 Elektro, pakiet premium AD-168-002TS

W magazynie

Quick overview:
Właściwości:

- Szerokość robocza: 1,43 m,
- Pojemność zbiornika: 150 l,
- Powierzchnia filtra: 6 m2,
- Wydajność: 15000 m2/h,
- Ciężar: 850 kg,
- Czas pracy: 4 h,
- Czas ładowania: 8 h,
- Akumulator żelowy i ładowarka zewnętrzna,
- 2 szczotki boczne (lewe),
- Wytrzymałe ogumienie,
- Układ dwóch walców.
Kod produktu:AD-168-002TS

Opis

Samojezdna zamiatarka ssąca tks140-150 Elektro, pakiet premium AD-168-002TS

Profesjonalne narzędzie dla profesjonalnej firmy. Zamiatarka samojezdna powinna stanowić podstawowe wyposażenie każdego przedsiębiorstwa. Utrzymanie w czystości posiadanych powierzchni przekłada się przecież na odbiór przez kontrahentów i klientów. Zamiatarka samojezdna skutecznie pozbywa się piachu lub kurzu np. z parkingu, ścieżek oraz chodników. To ekonomiczne w użytkowaniu urządzenie, którego obsługa należy do nieskomplikowanych. W efektywny sposób działa nie tylko na otwartych powierzchniach, ale także w środku, dokładnie czyszcząc zakamarki.

Zamiatarka samojezdna ma jeszcze jeden atut. Posiada wiele, osobno wymienialnych części. Gdy chcemy rozszerzyć jej właściwości, kupujemy jedno akcesorium, a nie cały zestaw. W ten sposób można zdobyć np. daszek z przednią lub tylną szybą, ładowarkę zewnętrzną czy też hydrauliczne wspomaganie kierownicy.

Jaka firma, taki produkt

Tielbuerger to firma z tradycjami w produkcji maszyn ogrodniczych. Niemcy od lat zajmują się tą branżą, za cel stawiając sobie najwyższą jakość oferowanych produktów. Koncern współpracuje w Niemczech z ogólnokrajowymi stowarzyszeniami i organizacjami działającymi w branży ogrodniczej. Przedsiębiorstwo na rynku istnieje od kilkudziesięciu lat.

Bogaty asortyment

Chociaż oferowane przez nas zamiatarki łączy wspólny producent i wysoka jakość, to znaleźć można także spore różnice między poszczególnymi modelami. Zamiatarka samojezdna ssąca tks140-150 Elektro świetnie sprawdzi się na dużych powierzchniach, gdyż pozwala posprzątać nawet 15000 m2/h. W ofercie posiadamy także wersje do domowego użytku, które sprawdzą się również w małych firmach. Baterie takich urządzeń również pozwalają na kilka godzin pracy, ale ich ciężar i szerokość robocza jest mniejsza, dzięki czemu można nim skutecznie operować w różnych miejscach.

Informacje dodatkowe

Producent Tielbürger
Rodzaj napędu / silnik Bateria 24 V, 1320 W, 4 x 6 V
Czas pracy > 4 h
Przeniesienie siły elektryczne / łańcuch
Sposób zamiatania układ walców podwójnych
Silnikowy napęd walców zamiatających Tak
Wymiary w mm (dł. x wys. x szer.) 1830x1130x1540
Szerokość robocza 143 cm
Powierzchnia filtra 6 ㎡
Pojemność zbiornika 150 litrów
Wydajność 15 000 m2/h